Wpis z mikrobloga

Najpierw zakazali aborcji, żeby "chronić dzieci z zespołem Downa", a teraz wykreślili Zespół Downa z listy chorób, które uprawniają do stałego zasiłku. To jest właśnie prawica w Polsce, ochrona życia od poczęcia do urodzenia, a później radźcie sobie sami ()

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #prawo #zdrowie #patologiazewsi #gorzkiezale
Pobierz saakaszi - Najpierw zakazali aborcji, żeby "chronić dzieci z zespołem Downa", a teraz...
źródło: F4hPPYjXYAAzdDu
  • 76
ale wiesz że nie tak dawno mężczyźni nakładali makijaż, nosili peruki, rajstopy i spódnice?


@pomidorowymichal1: Szkoda gadać. Powody klepiesz na siłę, a mi się nie chce powtarzać (a do tego mnie zmuszasz, bo w ogóle nie czytasz tego co ktoś pisze). Teraz porównaj sobie zdjęcie tego króla z którymś z tych dziwadeł. Powód jest inny, czasy są inne, ale choćbyś porównał jednych i drugich, to przy odrobinie szczerości zauważyłbyś, kto wygląda
każdy może się ubierać tak jak ma ochotę a nie jak ty uważasz że powinien.


@pomidorowymichal1: Tu się grubo mylisz. Trzeba się ubierać tak, by nie powodować zgorszenia u innych (na to nawet jest paragraf) i zachowywać się zgodnie z savoir-vivre (zależny od kultury danego kraju – inaczej na własne życzenie wystawiasz się na śmieszność, lub wykluczenie) – dla was kultura to obce pojęcie, bo wywracacie wszystko, co powstało nie bez
@Tyrande Bycie transwestytą jest spowodowane zaburzeniami psychicznymi. Nie muszą robić komuś coś złego, żeby postawić słuszna diagnozę. Normalny człowiek nie zmienia płci i nie pajacuje na tęczowych paradach.
@Nanuno: nawet jeśli tak jest. To te choroby się leczy.
Medycyna jest na razie na takim poziomie, że może zmienić tylko płeć. Nie zmieni myślenia - to na razie jest za wysoki poziom.
A jak zaczniesz gadać o lobotomii to możesz wyjść.

A na temat tego, że to nie jest choroba, a bardziej defekt w organizmie to mogłabym się rozpisywać, ale nie będę, bo wiem, że przy prawakach to tylko marnowanie
@Tyrande Ale oni się nie chcą leczyć, tylko wmawiają wszystkim do okola, że te dewiacje są git i w ostatnich latach lobby LGBT jest tak duże, że za chwilę biały, heteroseksualny mężczyzna to będzie powód do wstydu. Widzę lewacka papka przeprała ci mózg.
Nie każe stosować na nich lobotomii, ale zwyczajnie powszechna medycynę taka jak psychiatria i psychologia.

No wiadomo, mogłabym, ale nie będę XD Typowy lewak jest typowy. Ciekawe na jakie
@Nanuno: "Gdybym był kobietą, to nie miałbym tych samych myśli co facet, a jeśli by tak było, to znaczy, że mam zaburzenia psychiczne, które powinienem leczyć, a nie wmawiać wszystkim dookoła, że jest to coś normalnego, a nawet lepszego od zdrowego człowieka"
a przeczytałeś co ja napisałam? Przecież oni się leczą, tylko - "Medycyna jest na razie na takim poziomie, że może zmienić tylko płeć. Nie zmieni myślenia - to na
@Belzdron: Nie no, jednak drag queen to bardziej jacyś klauni co wciągają głupie ubranko na scenę a potem je zdejmują. Mimo wszystko coś z nimi musi być nie tak, że wybrali akurat taki kierunek zawodowy zamiast zostać zwyczajnym, pospolitym klaunem.
Ale drag queens to nie transi. Transy chcą rzeczywiście wyglądać jak swoja nowa wybrana płeć zamiast wyraźnie ją parodiować jak drag queen. No ale oczywiście nie zawsze im to wychodzi i