Wpis z mikrobloga

Najpierw zakazali aborcji, żeby "chronić dzieci z zespołem Downa", a teraz wykreślili Zespół Downa z listy chorób, które uprawniają do stałego zasiłku. To jest właśnie prawica w Polsce, ochrona życia od poczęcia do urodzenia, a później radźcie sobie sami ()

#neuropa #bekazprawakow #bekazkatoli #polska #prawo #zdrowie #patologiazewsi #gorzkiezale
Pobierz saakaszi - Najpierw zakazali aborcji, żeby "chronić dzieci z zespołem Downa", a teraz...
źródło: F4hPPYjXYAAzdDu
  • 76
@andrzej-roman: Co ty mi tu o murzynach chrzanisz. Chore zboki z chora ideologia. Znamienne jest, że trasów się nie czepiliście. Porównujecie to do aktorów i kabareciarzy, a to jest domena osób z zaburzeniem plci. Jak wy jesteście zakłamani. Wiecie, że to jest chore, więc odwracacie kota ogonem.
Pobierz Belzdron - @andrzej-roman: Co ty mi tu o murzynach chrzanisz. Chore zboki z chora ide...
źródło: images
Na pyrkonie sporo facetów w japońskim stroju kelnerki i to nie odejmuje im męskości według mnie.

@Tyrande: weź nie #!$%@?. Była już tutaj ankieta, co kobiety sadza o przebieraniu się w damskie ciuszki przez mężczyzn – trudno o większa czerwona flagę. Nikt normalny by tego nie zrobił.

Kiedyś jak grałam w wowa to często faceta udawałam

Tak? W jaki sposób? Założyłaś spodnie? Weź się nie ośmieszaj.
to ci powiem, że osoby z zaburzeniami tożsamości płciowej też mogą robić inne rzeczy

@Rusther: a co mnie to obchodzi? I dlaczego nikt tu nie porusza kłamstwa odnoście wykreślenia zespolu downa z listy chorób? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)