Wpis z mikrobloga

Na razie dowiedziałem się z tagu że:

- To nie byli Ukraińcy tylko ruscy agenci
- Nawet jak byli Ukraincy to Polacy pierwsi ich zaczepili (przyp. kilku studenciaków vs banda gopników xd)
- Polacy wyzywali ich od banderowcow
- Wszyscy byli pijani wiec nie ma co drążyć
- Haha czemu Polacy nie walczyli
- Normalnie drugi Wołyń hehe (czyt. za słaby #!$%@?)
- Ruski trollu onuco ile kopiejek za komentowanie tego

Czekam na:

- Polacy mogli przecież odpowiedzieć Slava Ukraini i zaśpiewać im jeszcze Dumke na Dwa Serca
- Ukrainiec ma prawo być agresywny, bo ma ptsd jak słyszy syreny albo wystrzały
- Po co Polacy w ogóle tam stali po nocy, mogli przeciez spac w domu i by nie dostali #!$%@?
- Polacy też kiedyś pobili Ukraińca więc im się należało

#ukraina #fikolki #bekazpodludzi
  • 14
@nostalgiwolf: ja myślę, że oś sporu jest bardziej pomiędzy lekko sceptycznymi polakami vs. fajnopolakami i polskojezycznymi gadami pokroju bayzadmena. nie wierze, że są tu jakiekolwiek prawdziwe ruskie trole. największa tragedia tej sytuacji, że polacy zamiast stać razem to sobie skaczą do gardeł. co pewnie cieszy ukrainców i ruskich tak samo jak prawdopodobnie niemców. jedynie w polsce powstała tego typu 'oś sporu' - bo część społeczeństwa dostała znanego z historii syndromu krystusa
@jozef-dzierzynski: a takie chamskie chwyty są właśnie stosowane. najgorzej, że część ludzi daje się wpuścić w taką narrację prymitywną. najsmieszniejsi są ci co zaraz wpadają i ci usłużnie wytłumaczą i objaśnią ( ͡° ͜ʖ ͡°) polacy powinni trzymać się razem dla wlasnego dobra a nie skakać sobie do gardeł. tu w ogole nie chodzi o zadnych wukraińców, bo to element animalny sowieckiego pochodzenia. problem to wojna polsko-polska
@Ryneczek tak działa nasz naród, wyśmiewany coś na wschodzie/zachodzie przez 5 czy 10 lat po czym powielamy to tylko w jeszcze gorszej postaci