Wpis z mikrobloga

@SuperN0vak:

Najlepsze, że oni myślą, że wyborcy Konfederacji dają #!$%@? o ten ich płacz, i że zrezygnujemy z głosowania na konfe xDD


Przecież ja dobrze wiem, że wykopowi konfiarze to sekciarze, dla których nie ma niemożliwego fikoła do zrobienia w obronie swoich idoli. Za bardzo sobie schlebiasz, myśląc, że uważam, że twój konfiarski mózg jest jeszcze do odratowania. Co najwyżej służycie za wątpliwą etycznie rozrywkę, coś jak śmianie się z dziecka
Najlepsze, że oni myślą, że wyborcy Konfederacji dają #!$%@? o ten ich płacz, i że zrezygnujemy z głosowania na konfe xDD


@SuperN0vak: Wrzask konfiarzy, którzy od kilku dni próbują zlekceważyć, zbagatelizować, racjonalizować ten temat - pokazuje jasno, że jest to gigantyczny fail kampanijny.

Nikt kto #!$%@? o zabijaniu psów na mięso nie wzbudzi sympatii wśród wyborców - to, że memcen pytany o te kwestie w wywiadzie z Jaruzelską wił się jak
@SzejdiSlimSzejdi: Ale gdzie ja bronię Konfy w kwestii mięsa z psa xDD? Co to w ogóle za fikołki xD? Przecież ja wprost napisałem, że to głupota i #!$%@? i tego nie popieram i się cieszę z #!$%@? tej posłanki xD Nie ośmieszaj się już. Ja potrafię przyznać gdzie konfederacja popełnia błędy, a to jest jeden z nich ;) U wielbicieli PiSu czy KO prawie nigdy nie widziałem przyznania się do błędu.
Pobierz SuperN0vak - @SzejdiSlimSzejdi: Ale gdzie ja bronię Konfy w kwestii mięsa z psa xDD? ...
źródło: miensko
@SuperN0vak: Mordo, przecież ty jesteś tygodniową zielonką, która robi zwykły damage control spuszczając powietrze z balona, który poza kontrolą mógłby konfie #!$%@?ć w twarz i zabrać kolejne kilka procent.

Btw, szkoda, ze memcen i sośnierz też nie zostali wykreśleni z list - sławek w temacie psiego mięsa nabrał wody w usta, a sośnierz twierdzi, że niczym nie różni się od krówki więc bądźmy konsekwentni :D