Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cześć Mirki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Piszę z anonima, bo nie mam tu konta, tylko czytam wypok.

Mam dylemat, które mieszkanie wybrać.
1. Mieszkanie z 2000 roku, blok po termomodernizacji. Wykończenie mieszkania też z lat 2000.. Jakby je porządnie wyczyścić i odmalować, to dałoby się mieszkać, ale jednak remont w najbliższych latach by się przydał.. Mieszkanie nie w centrum, ale 2 minuty pieszo od węzła komunikacyjnego, skąd odjeżdża wiele lini i tramwajowych i autobusowych w wiele stron miasta. Do pracy 35minut komunikacją mijską / 45minut rowerem / 30minut samochodem. Okna na jedną stronę świata, niezbyt duże i do wymiany, na jedną stronę świata. Dość wąski balkon z widokiem na zieleń, co się miało obok wybudować to już sie wybudowało. Do mieszkania przynależy wolnostojący garaż + jest masa miejsc postojowych np. dla gości. Cena z garażem 800k + remont co najmniej łazienki..

2. Mieszkanie od dewelopera, do odbioru za kilka miesięcy, na obrzeżach miasta, ale w obrębie tramwaju, mało dostępnych linii tramwajowych i autobusowych. Do pracy:35minut komunikacją miejską / 20 minut rowerem / 15 minut samochodem. Balkon ok, widok na minipark i resztę osiedla. Mieszkanie na rogu, ma duże ładne okna. Cena 820k + pewnie miejsce w garażu, ale nie wiem jeszcze dokładnie za ile + wykończenie. Goście nie bardzo mają gdzie zaparkować..

Układ i metraż obu mieszkań mi odpowiada.

Co byście brali i na co zwracali uwagę? Zapraszam do dyskusji :)

#mieszkanie #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #dom



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 4