Wpis z mikrobloga

Wiele osób cieszy się z wyjazdu Ukraińców z Polski. Ja natomiast tylko wyobrażam sobie te dramatyczne dialogi w tysiącach januszexów w Polsce :

Panie Inżynierze Areczku, pan jest świeżo po studiach, pracuje pan u nas dopiero pół roku, a właśnie Saszka z produkcji wrócił do kraju. Panu natomiast przydało by się więcej praktycznego doświadczenia, wiec wyszliśmy z taką propozycją żeby pan sobie trochę na tej Saszki tokareczce popracował.
Po co panu siedzieć w tym biurze projektowym i zawracać sobie głowę obliczeniami jak na tokreczce to tylko korbką kręcić trzeba. 8 godzin i do domu. Nie musi pan już stresować się czy obliczenia wytrzymałościowe są poprawne. No żyć nie umierać, prawda Pani Bożenko?
No to Panie Areczku niech pan już zmyka tam na stanowisko.

#ukraina #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #pracbaza
Mezomorfix - Wiele osób cieszy się z wyjazdu Ukraińców z Polski. Ja natomiast tylko w...

źródło: IMG_0755

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Jest jeden problem.
Nikt saszek z Ukrainy nie bedzie zastepowal Polakami, to beda przybysze z krajow 3 swiata, ja od samego poczatku o tym wiedzialem i walcze z ukrainofobia.
Albo Ukraincy, albo multikulti ktore w Polsce nie bedzie sie asymilowalo nigdy.
  • Odpowiedz
@dexterpol: Ukraincy naprawiaja deficyt kobiet na rynku matrymonialnym w Polsce, trzeba miec niepokolei w glowie aby miec cos przeciwko temu, zwlaszcza ze oni w zasadzie nie roznia sie niczym od nas i ucza sie jezyka w miesiac, bo polski i ukrainski to 80% prawie ma wspolnych slowek.
  • Odpowiedz
  • 10
@BayzedMan: Dokładnie. Jest masa Ukrainek w Polsce a osobiście znam już kilka przypadków wśród moich znajomych gdzie kolega związał się z Ukrainką.

Ale to nie jest największa zaleta, ponieważ na przykładzie Podkarpacia powiem że w szpitalach jest masa ukraińskich lekarzy. A w tym kraju lekarzy brakuje niestety.

A chyba lepiej jest mieć takich imigrantów gdzie spory procent jest faktycznie wykształconych, niż „inżynierów” islamskich.
  • Odpowiedz
@Mezomorfix: Ja znam z 3 przypadkow tutaj na wykopie, ktorzy znalezli kobiete z Ukrainy. :D

I jako ze mieszkam w UK, to moge ci powiedziec ze rowniez sporo wyksztalconych Ukraincow przybywa do UK, bo u mnie w collegu ludzie po studiach przychodza aby robic konkretne lvle w jezyku angielskim by moc pracowac w swoich zawodach.
Jako ze mieszkam w UK od malego to widze, ze Ukraincy maja wieksze ambicje od naszych
  • Odpowiedz
Zelenski ich będzie łapał w Polsce także to już nie od nas zależy.


@Vinizius: Bo zobaczyles fejkowe znalezisko na wykopie?
Prawo miedzynarodowe wgl zabrania pod jakimkolwiek pozorem deportowac do kraju objetego wojna tak btw xD
Pis musialby sie zesrac na fioletowo i wyjsc z UE aby to zrobic, to fake news.
  • Odpowiedz
@BayzedMan umówiłem się z kilkoma Ukrainkami. Są jeszcze gorsze niż Polki a dodatkowo po paru miesiącach w Polsce niekoniecznie dobrze władały naszym językiem, więc rozmawialiśmy w języku takim jakim posługują się w Ukrainie - po rusku. Akurat to im imponowało i dziwiły się, bo rzadko ktoś młody w PL mówi w tym języku.
  • Odpowiedz
Albo Ukraincy, albo multikulti ktore w Polsce nie bedzie sie asymilowalo nigdy.


@BayzedMan: nie ma żadnej mowy o asymilacji, gdy ściąga się 3 miliony ludzi z jednego kraju. "Asymilacja" Ukraińców to mit.

Mogliby się asymiliować i stawać Polakami gdyby ich w PL było wyraźnie poniżej miliona - i rozsianych po całej Polsce. Tymczasem ich jest ok. 3 mln i skupiają się w największych miastach.

I nie, nie ma "albo, albo". Jest
  • Odpowiedz
@Mezomorfix:
To są problemy systemu który szło by ogarnąć ale rządzącym lepiej i wygodniej włożyć głowę w piasek i zasada tkm plus po nas choćby potop
  • Odpowiedz
co ty pieprzysz, dziewczyna z Ukrainy to spoko ale jak zmieni się w żone to już jest koszmar(3 lata małżeństwa z Ukrainką)


@Holololo: Każda kobieta po ślubie zamienia się w koszmar. Dlatego współcześnie mężczyzna się nie powinien żenić. Można z kobietą być, mieć dzieci i wspólnie mieszkać ale nie brać ślubu. Nie ma wtedy dźwigni sądu rodzinnego nad twoją głową i jak jej się coś nie podoba to może odejść i
  • Odpowiedz
@BayzedMan prawda jest taka że Ukrainiec to taki Polak 20 lat temu, ale da radę go ucywilizować, a ciapaki x Bangladeszu to zwierzęta i takimi też zostaną
  • Odpowiedz