Wpis z mikrobloga

@ZenujacaDoomerka: dzwoń zresztą i tak pierwszą sesję to spędzisz na tworzeniu projektu jeśli planujesz coś większego. I nie bój się rozmawiać z tatuażystą on wie co robi, ale to Ty będziesz dziarę nosić i Tobie ma się podobać. Chociaż u mnie była sytuacja, że chciałem węża z łuskami i mi artysta powiedział, że nie czuje się w tym dobrze. Więc poprosiłem go o alternatywe (w sensie nie lubił robić łusek). Pokazał
@ZenujacaDoomerka: większość tatuażystów ma fb i insta - możesz napisać i przy okazji wysłać jakieś przykładowe tatuaże/rysunki. Ja się zawsze tak umawiam, bo i tak musiałabym przecież napisać.
Nokian


@ZenujacaDoomerka: Ale poczujesz się lepiej z tatu? Znaczy bardziej wartościowa i zauważona czy jak skoro niby masz ładne ciało, a to nie pomaga? Ale to dobrze, rób, fajnie że dzielicie się na grupy, łatwiej szuka się wartościowej i ładnej bez tatu by oglądać ciało, a nie jakieś bazgroły xD
@ThomasE: jestem wartościowa, każdy człowiek jest wartościowy, po prostu z niektórymi nam nie jest po drodze i to jest w porządku. Nie czuję się inna ani nic po prostu tatuaże które mam i które chce mieć są dla mnie wspomnieniami i o czymś mi przypominają a dodatkowo od zawsze mi się podobały i jest to dla mnie ozdoba ciała. Nie wiem skąd w tobie tyle jadu. Nie wartościuj ludzi bo to