Wpis z mikrobloga

  • 0
@hrumque: jest ale brak w sklepie w moim mieście, zresztą w wojewódzkim(Kraków) też nie ma. Ale w ogóle w żadnym internetowym, na allegro go nie ma. To jaki inny byś polecił tak, który można nakładać atomizerem? Powinien być z taniną? Z tego co czytałem.
  • Odpowiedz
  • 0
korroplex l327


@Nikoks: da się go nałożyć atomizerem? niczego nie zamierzam demontować a pędzlem nie wszędzie jest dostęp

Czy lepszy może będzie jakiś epoksydowy w sprayu? 250ml tego Forcha jest wydajniejsze od 400ml w sprayu?
  • Odpowiedz
  • 0
@cotozazycie bez oczyszczenia grubszej rdzy to w sumie żaden neutralizator nic nie da więc po prostu moze psiknij jakimś baranem. mniejszy koszt a efekt raczej ten sam
  • Odpowiedz
  • 0
@Nikoks: oczyściłem ile się dało szczotką drucianą na wiertarce, nic nie odlatuje. Miałem trochę BOLLA odrdzewiacza w sprayu i zrobiła się taka twarda powłoka więc to chyba też działa ale muszę dokupić bo zabrakło.
  • Odpowiedz
@cotozazycie: kurde, najlepszy środek na rdzę. ostatnio zużyłem ostatnią butelkę podczas regularnego zalewana nim profili i podłużnic. Na serio patrzę i nie idzie nigdzie tego już kupić, a był dobry i tani i skuteczny. Bo testowałem kiedyś podobny preparat od Bolla i niestety słabo się spisał w próbie czasu, a do tego był drogi. Chyba trzeba będzie się przerzucić na Fosol w bańkach 5 litrowych.
  • Odpowiedz
@cotozazycie: Z takich specyfików dobry jest Agri-Corr.
Potem dwie warstwy chlorokauczuku i jest parę lat spokoju.
Pomalowałem tak stalowe felgi i już 2-3 lata nic nie wychodzi (Po Hammeraicie wychodziło).
Tylko długo się schodzi bo chlorokauczuk potrzebuje 3 dni żeby można było nałożyć drugą warstwę.
  • Odpowiedz
Jakiś czas temu pisałem do nich i otrzymałem taką wiadomość
"Firma Organika Car jest w trakcie restrukturyzacji mającej zakończyć się sprzedażą firmy inwestorowi zagranicznemu .

Proces sprzedaży jest już w fazie końcowej – mam nadzieję , iż produkcja i normalne dostawy ruszą za około 2-3 tygodnie."

A po 2 tygodniach dostałem kolejną o tym, że negocjacje się przeciągają i od 25 września jest cisza.

Ot efekt polskiego wału.
  • Odpowiedz