Wpis z mikrobloga

Przeglądam tag od dawna i zostałem zainspirowany tym anonkiem co poszedł do barbera ostatnio i se konto założyłem. Ja lvl prawie 33 i magik, babe to za rękę ostatnio w przedszkolu trzymałem, kissless i cała reszta. Spokojnie 2-3/10, według własnej oceny. Nigdy z babą nie gadałem bo jestem za bardzo nieśmiały.

Jestem ze wsi i of 7 lat robię na budowie w UK. Jestem kompletnym życiowym przegrywem. Ale koniec z tym, biorę się za siebie. Wiem że i tak szanse są bliskie zeru bo wierzę w #blackpill ale może chociaż znajdę jakąś 2/10. Myślałem że nie chcę i nie potrzebuję baby do szczęścia, ale im więcej czasu spędzam ze swoim siostrzeńcem to chyba tym bardziej też chcę mieć rodzinę. Ja #!$%@?, dlaczego mnie to spotkało.

Umówiłem się do barbera, zaraz wychodzę z domu. Nigdy nie byłem u fryzjera, wcześniej to matka mnie strzygła maszynką, potem brat, a teraz kolega z budowy. Stres mam wielki bo nawet nie wiem jak się nazywają fryzury po angielsku, po polsku zresztą też. Trzymajcie za mnie kciuki, efekty wstawię jak wrócę na lokum.

Chyba że zejdę na jakiś zawał z nerwów.

Barber chyba dobry bo najlepsze oceny w okolicy i cena 32 funciki. Dobrze, że można było się online umówić, bo inaczej nie dałbym rady ze stresu.

Trzymajcie kciuki.

Jak wszystko pójdzie pomyślnie to planuje wyjść w weekend do jakiegoś baru. Sam, bo nie mam z kim. Mam nadzieję, że z waszym wsparciem dam radę.

#przegryw
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@WielkiNos Dzięki. Zrobię post na pewno. Jestem już na miejscu. Dobrze że było blisko, inaczej mógłbym się rozmyślić. Chłop 33 lata i nigdy u fryzjera nie był, ja #!$%@?. Barber powiedział że 15 minut opóźnienia ale to dobrze bo mam chociaż czas się jeszcze namyślić ci powiedzieć jak spyta jaką chcę fryzurę.
p.....e - @WielkiNos Dzięki. Zrobię post na pewno. Jestem już na miejscu. Dobrze że b...

źródło: temp_file4743379201864445392

Pobierz
  • Odpowiedz
@przegryw_no_more: jesteś przegrywem zyciowm i chcesz sobie znajsc paszczura zeby mieć rodzine i co potem ty nieporadny przegryw zrobisz dziecko temu paszczurowi i dziecko będzie miało przesrane w zyciu bo ojciec jest przegrywem z słabymi genami i matka jest przegrywem ze słabymi genami ?
  • Odpowiedz