Wpis z mikrobloga

prawacki terrorysta zamordował niewinną kobietę bez żadnego powodu, prawactwo z #4konserwy ru #konfederacja ru się z tego cieszy i to popiera

taki jest efekt szczucia chorą nienawistna propagandą przez prawackie media, polityków i zwykłych prawakoidów, wywieszenie flagi jest dla nich usprawiedliwieniem morderstwa
ten sam mental co u kacapskiego, czy islamskiego prawactwa

kolejny dowód że KAŻDA prawica jest tym samym totalitarnym skrajnie antyludzkim złem które powinno być całkowicie zniszczone

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #usa
Pobierz afc85 - prawacki terrorysta zamordował niewinną kobietę bez żadnego powodu, prawactwo...
źródło: obraz_2023-08-23_080624142
  • 54
@afc85: "KAŻDA prawica jest tym samym totalitarnym skrajnie antyludzkim złem które powinno być całkowicie zniszczone"
Wybacz, widocznie źle zrozumiałem.
Wymień sobie w moim wpisie wymordować na zniszczyć i wyjdzie na to samo.

Wy ludzie nie potraficie zrozumieć, że i lewica i prawica to w zasadzie jeden #!$%@?. Nikogo normalnego to nie obchodzi. Media bawią się z wami jak z dziećmi, skaczecie sobie do gardeł, o byle psychopatę, bo akurat miał barwy
@afc85: nie chce mi się nawet odpowiadać, bo widać, że z czytaniem ze zrozumieniem to u Ciebie kiepsko, do tego cherrypicking. Ale się zmuszę:
Gdzie napisałem, żeby udawać, że nic się nie dzieje? Jesteśmy już dawno w bardzo złym miejscu i wiem jak do tego doszło - właśnie przez ludzi Twojego pokroju. Już jest bardzo źle i zamiast coś z tym robić, siedzisz na wykopie i piszesz wysrywy które trafiają do
@afc85 ja #!$%@?... Tobie wszystko trzeba pisać wprost jak dziecku, drukowanymi? Proszę bardzo: JEST ŹLE, BO ZAMIAST SIĘ ZJEDNOCZYĆ, SZCZEKACIE DO SIEBIE W INTERNECIE, NIC INNEGO KOMPLETNIE NIE ROBIĄC. BRAK REAKCJI NA ZŁO (WPIS W INTERNECIE TO NIE REAKCJA IKSDE) TO PRZYKŁADANIE DO TEGO RĘKI. MOŻE CI SIĘ TO NIE PODOBAĆ, ALE TO, ŻE PIS JEST CAŁY CZAS U WŁADZY, TO RÓWNIEŻ TWOJA WINA. TY DO TEGO DOPROWADZIŁEŚ I BRNIESZ W TO
@afc85: jaki znowu dowód? Jedyne czego dowodzi ta sytuacja to to że promowanie ideologii może być śmiertelne jeśli trafisz na kogoś z przeciwnej strony.
@Singu__: Jedyne czego to dowodzi to fakt, że pompowanie nienawiści skierowanej do osób LGBT zbiera żniwo. Pokazuje to tylko tyle, że ludzie to zwierzęta które nie potrafią inności zaakceptować, a najbardziej pokazuje to zezwierzęcenie postawa wykopków w sytuacji w której dla normalnego człowieka wyraźnie widać kto jest ofiarą a kto sprawcą. Tu jest festiwal fikołków, kilku baranów się cieszy, kilku przyklaskuje.
Argumenty, coś, mylę się?


@Massiv: No to jest Twoja opinia, że lewica i prawica i to jest to samo. Po prostu zmyślasz sobie, wyobrażasz sobie jakby media robiły jakieś sztuczki a'la divide et impera, bez żadnych dowodów.

W ogóle samo zrównanie, że lewica i prawica to jeden #!$%@?, jest tak maksymalnie kretyńskie, że mała bania xD Niby na jakiej podstawie tak sądzisz? Co jest w tych dwóch skrzydłach politycznych, co je
@afc85 idąc twoim tokiem myślenia wystarczy mi JEDEN przykład tzw. "lewaka" który lansuje jakieś zdegenerowane i niehumanitarne hasełka by przypiąć "lewicy" etykietę np podludzi.
Gratuluję, chłopskorozuizm jest w tobie silny.