Wpis z mikrobloga

prawacki terrorysta zamordował niewinną kobietę bez żadnego powodu, prawactwo z #4konserwy ru #konfederacja ru się z tego cieszy i to popiera

taki jest efekt szczucia chorą nienawistna propagandą przez prawackie media, polityków i zwykłych prawakoidów, wywieszenie flagi jest dla nich usprawiedliwieniem morderstwa
ten sam mental co u kacapskiego, czy islamskiego prawactwa

kolejny dowód że KAŻDA prawica jest tym samym totalitarnym skrajnie antyludzkim złem które powinno być całkowicie zniszczone

#neuropa #bekazprawakow #bekazpodludzi #usa
Pobierz afc85 - prawacki terrorysta zamordował niewinną kobietę bez żadnego powodu, prawactwo...
źródło: obraz_2023-08-23_080624142
  • 54
@johny-kalesonny: Bez żadnych dowodów? Wpis opa to dowód na to. Nikt normalny nie ekscytuje się tym, że jakiś psychopata zabił kogoś na drugim końcu świata, a ktoś inny napisał do tego debilny komentarz. A czy media to robią świadomie czy nie, to już inna kwestia, jedne pewnie tak, drugie pewnie nie. Ale ludzie to debile i klikaja, powielają zawiść i zło w imię 5 sekundowego poklasku, jakbyśmy #!$%@? żyli na tiktoku.
@Singu__: Nie o zdanie chodzi a o empatię, coś co #!$%@? człowieka. Jeżeli chcesz się w nienawiści taplać to proszę bardzo. Są pewne podstawy gdzie fajnie byłoby zeby każdy miał takie samo zdanie jak ja, choćby potepianie morderców nie zaś przerzucanie winy na ofiare.
@Wink: Ale empatię na co niby? baba powiesiła flagę promującą ideologię i nadziała się na kogoś myślącego inaczej. Nikt jej nie kazał tego wieszać
idąc twoim tokiem myślenia wystarczy mi JEDEN przykład tzw. "lewaka" który lansuje jakieś zdegenerowane i niehumanitarne hasełka by przypiąć "lewicy" etykietę np podludzi.


@neuromancer: Przecież już tak prawactwo robi. Wyciąga jakieś przykłady typu transa co zmienił płeć teraz żałuje, a następnie twierdzi, że do tego doprowadza cała lewica.
@memento_mori: dokładnie, to mnie najbardziej smieszy w przypadku polskiej prawicy szczególnie na wykopie xD
Gdyby przyznali „mamy nazistowskie poglądy i #!$%@?” to bym ich przynajmniej szanował a tak robią tylko śmieszne fikołki
Najbardziej rozbawiło mnie rozgrzeszanie Roberto Fiore, ze on nie jest faszysta itd podczas gdy on sam sie nim określa
Bez żadnych dowodów? Wpis opa to dowód na to.


@Massiv: To raczej może być przykład Twojej tezy, nie dowód.

Cała wiejska powinna być zaorana, prawo zmienione, w szczególności prawa i obowiązki polityków. I napewno nie na podstawie jakichś debilnych ideologii.


Ale o czym Ty w ogóle bredzisz? Co ma być #!$%@? zaorane i dlaczego? xD Ty sobie tworzysz jakieś bajki w głowie i na tej podstawie chcesz coś "orać". Wiejska jest
@johny-kalesonny: Naucz się czytać ze zrozumieniem, wtedy możemy podyskutować. Nigdzie nie napisałem, że to jest jakiś spisek mediów i że to tylko przez media, wkładasz mi słowa do ust, a później jakieś chore teorie do tego wymyślasz, poczasz mnie #!$%@? wie o czym. Nie chce mi się z tego powodu tego nawet czytać ani dalej z Tobą dyskutować. Ja o ramie, Ty o kole. Serio, trzeci raz nie chce mi się
@johny-kalesonny: A i zaorana powinna zostać polska polityka. (światowa z resztą też) Kłamstwa wobec wyborców, działanie na szkodę państwa albo jego mieszkańców, to wszystko powinno być karane i to ostro, a polityk powinien być w służbie państwa, z powołaniem, to nie powinna być w żadnym wypadku ścieżka kariery, ani ciepła posadka, albo tuba do propagowania swoich ideologii, czy chorych religii. Ja nie rozumiem jak ludzie mogą się na to godzić, to