Wpis z mikrobloga

Jakie te mendy z PiS'u są obrzydliwe.
Jeszcze tydzień temu regularnie puszczali jego programy w TVP.
Teraz z dnia na dzień wielki wróg publiczny, programy w telewizji zniknęły.
Główna strona TVP już mówi jak to był komunistycznym agentem.

Tego samego dnia jeszcze ledwo co się okazało że tvp też kłamało w sprawie Kołodziejczaka który niby nigdy nie miał widzieć Kornela Morawieckiego. Wszystko dzień po tym jak policjanci go śledzili po Warszawie.

Ten kraj jest chory a jego władza do szpiku zdeprawowana.
#bekazpisu #wybory #polityka
Pobierz MrNobody567 - Jakie te mendy z PiS'u są obrzydliwe. 
Jeszcze tydzień temu regularnie ...
źródło: tvpis
  • 22
No ja przyznaję że nie potrafię zrozumieć ich elektoratu.


@MrNobody567: Ja chyba potrafie. Takie spoleczenstwo. Ja jestem najwazniejszy, mnie sie nalezy, tylko ja mam racje. Dej, dej, dej.

Owszem ze mozna I NALEZY jechac po pisie ale nie mozna zapomniec ze oni robia tylko to czego chce spoleczenstwo. Oni tylko chca sie utrzymac przy wladzy (to normalne) a utrzymaja sie jak zrobia to co spoleczenstwu pasuje.

I teraz mozemy sie spierac
jak to był komunistycznym agentem.


@MrNobody567: bo to delikatna różnica jaką funkcję pełnisz w państwie. Jeżeli chcesz być posłem to twoje zachowanie w trudnej sytuacji wobec Polski się liczy bardziej niż kiedy chcesz sprzedawać gazety w kiosku. Jak ktoś w drodze do kariery miał wywalone na naszą niepodległość i życie sąsiadów to może nie jest najlepszy materiał na człowieka do władzy ustawodawczej
@stan-tookie-1: Tylko w przypadku PiS'u ciężko nawet ten argument zastosować bo często udowadniają że przeszłość im nie przeszkadza dopóki trzymają się z nimi.
Bo niby jak wytłumaczyć takich ludzi jak Piotrowicz.

A inna sprawa że sądzę że spora część ludzi z PiS'u bezpośrednio wprowadza te same standardy z przeszłości których próbujemy uniknąć. No bo jak wyjaśnić wszystko co odwala Ziobro z prokuraturą.
@MrNobody567 bo Piotrowicz i Ziobro się nawrócili i do kościoła chodzą? Najbardziej betonowemu i najstarszemu elektoratowi PiS w ocenie polityka wystarczy sam stosunek do Kościoła i religii za nich myśli ksiądz, dla nich były solidaruch, demokrata, ateista to zły komuch i Żyd, bo do kościoła nie chodzi, a komuch "nawrócony" jest dobry bo siedzi w pierwszej ławce.
@MrNobody567: Pamiętam jak wysropki klaskały uczami kiedy pałownicy zaglądali w perskie oko pani Joannie oj jaka radość hehe żelek, do Choroszczy, wariatka, itd. Albo Lex Tusk co tam Tusk też ma wiele za uszami...
Okazało się że rząd może nas bezprawnie podsłuchiwać, podglądać i inwigilować. Jedynym telefonem mogą sprawdzić jakie bierzemy leki, stworzyć fejkowe smsy pegasusem jak to zrobioną z Brejzy ruskiego agenta, Jak wejdziemy z konflikt z randomowym pisiorem to
@Blaskun: Niech zgadnę ale jak Korwin podpisał lojalkę to pewnie już ci nie przeszkadza?
Brutalna prawda jest taka że niestety w tamtym czasie żeby ci państwo nie zablokowało możliwości rozwoju często trzeba było się wpisać, szczególnie jeśli chciałeś robić coś za granicą.

I zgadzam się że jest to skaza do końca życia. Ale ta hipokryzja np. PiS'u jest po prostu obrzydliwa bo każdy wie czemu teraz to jest dla nich problem,
@MrNobody567: Przeszkadza mi cały układ magdalenkowski i jej ustalenia o ochronie komuchów i TW.
Tak samo hipokryzją jest zapraszanie starego komucha Turskiego na kodomicki spęd Trzaskowskiego, który będzie mówił o demokracji choć sam ją dusił.
Pluje na każdego kto współpracował z reżimem komunistycznym tak samo jak z nazistowskim.
@MrNobody567: Musisz zrozumieć sposób myślenia przeciętnego człowieka i jego system wartości. Większość rzeczy o które ty się tak martwisz, ludzie mają w dupie, natomiast pis im daje to, o czym myślą przez większość dnia, czyli pieniądze i poczucie własnej wartości. I tu nie mają znaczenia fakty, ważne że ludziom się wydaje, bo taki człowiek prędzej zrozumie dodatkowe 500zł na koncie, niż spadek inwestycji w infrastrukturę publiczną, jakości usług czy inflację.
@MrNobody567: Pomyśleć, że przecież 1984 czytało się jako alegorię. Jak widać, metody z tej książki nie są ani trochę przerysowane.

Ludzie są znacznie głupsi, niż nam się wydaje.