Wpis z mikrobloga

Na Spotify poza ikonką serduszka powinna być ikonka np. kupy po zaznaczeniu której dany utwór/wykonawca trafiałby na czarną listę i nigdy nie byłby puszczany w shuffle. Słucham sobie prawilnych klasycznych rapsów, a tu mi jakieś nowe gówno, dla ludzi z porażeniem mózgowym, puszcza ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#spotyify #rozkminy #nietypowerozkminy #muzyka
Pobierz
źródło: 2048px-Spotify_logo_without_text.svg
  • 73
@Zgrywajac_twardziela: i za to lubię Spotify, nie zamyka mnie w mojej bańce muzycznej i daje czasem odskocznie na inne gatunki :) jeśli chcesz mniej więcej tego samego stylu to używaj youtube music - algorytm podpowie ci więcej nut podobnych, a nie jak w spoti czasem wypluwa random :)
@Zgrywajac_twardziela: Dlatego od 2 miesięcy przerzuciłem się na jutub premium music (czy jakoś tak) i tobie też polecam.
Spotify na początku dawał radę, potem sukcesywnie zapętlał się i dostawałem piosenki, które polubiłem więc słuchałem ciągle tego samego, a pomieszane z jakimś gównem, nie odzwierciedlającym tych gatunków co lubię.
Na jutubie teraz w większości przypadków dając "moją super składankę" miło się zaskakuje nowymi propozycjami lub hitami, których daaawno nie słyszałem, a które