Wpis z mikrobloga

Na Spotify poza ikonką serduszka powinna być ikonka np. kupy po zaznaczeniu której dany utwór/wykonawca trafiałby na czarną listę i nigdy nie byłby puszczany w shuffle. Słucham sobie prawilnych klasycznych rapsów, a tu mi jakieś nowe gówno, dla ludzi z porażeniem mózgowym, puszcza ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#spotyify #rozkminy #nietypowerozkminy #muzyka
Zgrywajac_twardziela - Na Spotify poza ikonką serduszka powinna być ikonka np. kupy p...

źródło: 2048px-Spotify_logo_without_text.svg

Pobierz
  • 73
@Zgrywajac_twardziela Mnie to po prostu #!$%@?, że potrafią bardzo fajnie dopasować utwory w "odkryj w tym tygodniu", a nie potrafią zaimplementować jakiegoś filtra, żeby nie wyświetlać mi "hitów lata" i innego gówna, którego nawet nie trącę kijem. Już o dopasowaniu podcastów nie wspomnę, bo ostatnio przewala mi się jakiś "świat oczami kobiety", a obok #!$%@? Mentzena z Bosakiem i coś z WH40k. #!$%@? jak na bazarze w latach 90' ( ͡°
S-Type - @Zgrywajac_twardziela Mnie to po prostu #!$%@?, że potrafią bardzo fajnie do...

źródło: temp_file2499702972941747566

Pobierz
@S-Type:

Mnie to po prostu #!$%@?, że potrafią bardzo fajnie dopasować utwory w "odkryj w tym tygodniu",

U mnie to jest sraka straszna przeważnie, utwory kompletnie nie mające związku z tym czego słucham ( ͡° ʖ̯ ͡°)

a nie potrafią zaimplementować jakiegoś filtra, żeby nie wyświetlać mi "hitów lata" i innego gówna, którego nawet nie trącę kijem. Już o dopasowaniu podcastów nie wspomnę, bo ostatnio przewala mi
@yupitr @Zgrywajac_twardziela a ja się nie zgadzam z Wami - bo właśnie dla programisty to jest żaden problem zrobić taki filtr, ukryć jakieś sekcje. To jest banał. Ale nie robią tego, bo to się biznesowi zwyczajnie nie kalkuluje. Bardziej im się opłaca, jeśli "przypadkiem" odtwórzą jakieś promowane gówno albo nawet po prostu je zobaczycie na głównej - w końcu odtworzenia i wyświetlenia są policzalne i mierzalne.
A co do poleceń - stare