Wpis z mikrobloga

Na Spotify poza ikonką serduszka powinna być ikonka np. kupy po zaznaczeniu której dany utwór/wykonawca trafiałby na czarną listę i nigdy nie byłby puszczany w shuffle. Słucham sobie prawilnych klasycznych rapsów, a tu mi jakieś nowe gówno, dla ludzi z porażeniem mózgowym, puszcza ehh ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#spotyify #rozkminy #nietypowerozkminy #muzyka
Zgrywajac_twardziela - Na Spotify poza ikonką serduszka powinna być ikonka np. kupy p...

źródło: 2048px-Spotify_logo_without_text.svg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela mnie irytuje, że nie mogę sobie szybko wyczyścić playlisty. Nie mogę na smartfonie zaznaczyć kilku pozycji i usunąć/przenieść kawałki. Klikam serduszko to nie mogę szybko wywalić z istnejacej, ale wyskakuje menu z możliwością przeniesienia lub usunięcia wykonując dodatkowy klik
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: pandora miała taka opcje kiedyś, chyba jeszcze przed tym jak istniało spotify. Bardzo fajne radio, pamiętam przez vpn tylko działało, ale jak dałeś jakaś listę utworów to tworzyło Ci radio na którym chyba ani razu nie nadusilem skip. Piękne czasy to były
  • Odpowiedz
@Zgrywajac_twardziela: albo mi sie wydaje albo około 6 lat temu była opcja głosowania przy radio czy dany utwór jest spoko czy nie i na tej podstawie tworzyło się automatycznie radio pod nasze upodobania. Działało rewelacyjnie. Serio.
  • Odpowiedz