Wpis z mikrobloga

@Gozd:

Przyznal się i przyjął mandat za nieobyczajne zachowanie. Znaczy za masturbacje w miejscu publicznym.

Sikanie w miejscu publicznym czy nawet pokazanie dupy podpada pod ten sam paragraf ale nie przestaje mnie bawić jak się uczepiłeś tej masturbacji xD Może jakaś projekcja własnych czynów?

Całą tą sprawę można podsumować określeniem, że jedna baba drugiej babie coś tak powiedziała i tak metodą na głuchy telefon być może ktoś to sikał na plaży
@sildenafil:

przypadki jak widać się zdarzają.

Ale nie aż takie xD

Tak jak w Twoim wypadku: jesteś modelowym wyborcą Lewicy,

LEL, nie popieram jakichś pewnie 80% postulatów współczesnej Lewicy xD

powielasz feministyczną narrację w kwestii praw mężczyzn,

Niby jaką konkretnie?

a mimo to Twierdzisz, że nie będziesz głosował na Lewicę i że nie jestes feministą.

Nie będę i nie jestem, ale to również typowe dla PISowca, że każdego kto nie popiera
Całą tą sprawę można podsumować określeniem, że jedna baba drugiej babie coś tak powiedziała


@sildenafil: nie wiem czy nie ma zdjec jak się masturbowal, tego tez nie wiesz. Jedna opisała sytuuacje jako przestroge przed tym typem i tym xo widziala. Policja nie wstawiła mu mandatu za sikanie ani za pokazywanie dupy. Bo nie o tym byly zgłoszenia.

Potwierdziłeś tylko jeszcze bardziej ze jesteś za publikowaniem wizerunków oskarżonych


@sildenafil: on nie
@Gozd:

wiem czy nie ma zdjec jak się masturbowal, tego tez nie wiesz

Nie wiem też czy Ty nie jesteś złodziejem, jednak przyjmuję, że skoro nie mam na to dowodów to nie powinienem Cię tak określać.

Jedna opisała sytuuacje jako przestroge przed tym typem i tym xo widziala

Ja raz w swoim życiu widziałem parę kopulującą na plaży (niedaleko Międzyzdrojów) i jakoś nawet przez sekundę nie przyszło mi do głowy aby
Nie wiem też czy Ty nie jesteś złodziejem, jednak przyjmuję, że skoro nie mam na to dowodów


@sildenafil: to baba miala dowod widzącego kolesia z ręką w spodniach i to opisała wraz ze zdjęciem. I jak chcial uciec. Miala dowody na to, ze coś się nie tak dzieje w poblizu jej i innych.
Zaraz wyskoczysz, ze sławnym tekstem z Mlodych Wilków.

Ja raz w swoim życiu widziałem parę kopulującą na plaży
@sildenafil: sądzę prywatnie, oczywiście nie mając o sprawie wiedzy, że ten ksiądz był jednak winny.
Gdyby był niewinnie oskarżony to nie popełniłby samobójstwa tylko zabił tę kobietę która go bezpodstawnie oskarżyła.
@Gozd:

Miala dowody

Każdy może mieć takie "dowody" i sobie wymyślić historyjkę że coś widział.

bronisz prawdopodobnie pedofilia

Cytując znaną reklamę: "prawie" robi wielką różnicę

Oby karma Cię dopadła, skoro tak bardzo nie lubisz zasady domniemania niewinności.
Każdy może mieć takie "dowody" i sobie wymyślić historyjkę że coś widział.


@sildenafil: hahahaah jakis ty glupi i oplacany. To jak nie miala nic to ksiądz na prawdę musiał miesc wiele na sumieniu ze się zabił.

Oby karma Cię dopadła, skoro tak bardzo nie lubisz zasady domniemania niewinności.


@sildenafil: jakiej niewinności, w czym niewinności? Gdyby był niewinny to by nie przyjął mandatu i się nie machnął na siebie.
Gdyby był niewinny to by nie przyjął mandatu i się nie machnął na siebie.


@Gozd: Tomasz Komenda był niewinny, a przyznał się do winy w sądzie. Mężczyźni - ofiary Eleanor Williams, którzy zostali pomówieni o gwałty mieli próby samobójcze, a byli niewinni.

Tak więc przestań już opowiadać bzdury, że samobójstwo jest dowodem na winę. Czasami wystarczy samo oskarżenie na fejsie, aby zniszczyć komuś życie. Takich przypadków jest cała masa, ale Ty