Wpis z mikrobloga

@sildenafil: Nie, za trzepanie.

Ale wiesz jak to jest z tymi przesłuchaniami jeśli się nie przyznawał tylko stwierdził że trzepał do morza to tak wpisali, a jaka jest prawda wiedział tylko on.
  • Odpowiedz
  • 4
@SarahC:

Nie, za trzepanie.

To skąd nagle został pedofilem? XD

A mandat dostał za nieobyczajny wybryk, a to czy była to masturbacja czy sikanie w krzakach to już tylko możesz sobie wyobrażać. Ale Twoje wyobrażenia gunwo mnie interesują.
  • Odpowiedz
  • 3
@SarahC:

jakbyś czytał

Wpis baby z PO, która dorabiała historyjki m.in. o tym "podniecaniu się falami? XD

podejrzenie o pedofilii

I policjanci mimo to puścili go wolno? Logiczne xD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jak pójdziesz pod przedszkole to prokurator może ci nie uwierzyć, z plażą w sierpniu gdzie jest więcej ludzi niż na przecenie w biedronce czy z basenami może być podobnie.

Imo, raz chłopaka w jednym zakładzie pracy przyłapali na trzepaniu to dostał #!$%@? za bramą.
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: W sensie jak złodziej #!$%@? torebkę ze sklepu to też będziesz czekać na wyrok sądu? Poza tym nie ma skutecznej metody na kłamanie ani w sądzie ani przed policją. Stwierdził że trzepał do morza to tak wpisali, ale mogło być inaczej.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 8
@Gozd: bronię zasady domniemania niewinności i jestem przeciwko publikowaniu wizerunków osób ukaranych mandatem za nieobyczajne zachowanie, oraz jestem przeciwko fałszywym oskarżeniem m.in. o gwałt czy pedofilię.

Ty jesteś za tymi fałszywymi oskarżeniami, jestes za publikacją wizerunku i przeciwko zasadzie domniemania niewinności (Grażyna orzekła, że to był pedofil, więcej ci nie trzeba).

Dlatego odpowiednią karą od losu dla Ciebie byłoby fałszywe oskarżenie o pedofilię, abyś na własnej skórze poczuł jak trudno się
  • Odpowiedz
bronię zasady domniemania niewinności i jestem przeciwko publikowaniu wizerunków osób ukaranych mandatem za nieobyczajne zachowanie, oraz jestem przeciwko fałszywym oskarżeniem m.in. o gwałt czy pedofilię.


@sildenafil: masturbowal się typ na plaży czy nie? Nie wiem w jakim miejscu musiał by być aby gdzies w okolicach do 20 meteow nie było dzieci. Przyznal się i przyjął mandat za nieobyczajne zachowanie. Znaczy za masturbacje w miejscu publicznym. Podpisanie mandatu jest jak przyznanie się
  • Odpowiedz
@sildenafil: Być może faktycznie zarzucanie pedofilii w momencie w którym nie ma 100% pewności to jednak za wiele, ale należy pamiętać o tym, że ten pan nie był byle kim a nauczycielem w szkole, który mimo wszystko powinien wiedzieć jak się zachowywać w miejscu publicznym.

I tak, uważam, że niezależnie czy by to robił sam, z kobietą czy z mężczyzną to nauczyciel dzieci nie powinien się tak zachowywać. I takie właśnie
  • Odpowiedz