Wpis z mikrobloga

@sildenafil: Nie, za trzepanie.

Ale wiesz jak to jest z tymi przesłuchaniami jeśli się nie przyznawał tylko stwierdził że trzepał do morza to tak wpisali, a jaka jest prawda wiedział tylko on.
  • Odpowiedz
  • 4
@SarahC:

Nie, za trzepanie.

To skąd nagle został pedofilem? XD

A mandat dostał za nieobyczajny wybryk, a to czy była to masturbacja czy sikanie w krzakach to już tylko możesz sobie wyobrażać. Ale Twoje wyobrażenia gunwo mnie interesują.
  • Odpowiedz
  • 3
@SarahC:

jakbyś czytał

Wpis baby z PO, która dorabiała historyjki m.in. o tym "podniecaniu się falami? XD

podejrzenie o pedofilii

I policjanci mimo to puścili go wolno? Logiczne xD
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Jak pójdziesz pod przedszkole to prokurator może ci nie uwierzyć, z plażą w sierpniu gdzie jest więcej ludzi niż na przecenie w biedronce czy z basenami może być podobnie.

Imo, raz chłopaka w jednym zakładzie pracy przyłapali na trzepaniu to dostał #!$%@? za bramą.
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: W sensie jak złodziej #!$%@? torebkę ze sklepu to też będziesz czekać na wyrok sądu? Poza tym nie ma skutecznej metody na kłamanie ani w sądzie ani przed policją. Stwierdził że trzepał do morza to tak wpisali, ale mogło być inaczej.
  • Odpowiedz
  • 8
@Gozd: bronię zasady domniemania niewinności i jestem przeciwko publikowaniu wizerunków osób ukaranych mandatem za nieobyczajne zachowanie, oraz jestem przeciwko fałszywym oskarżeniem m.in. o gwałt czy pedofilię.

Ty jesteś za tymi fałszywymi oskarżeniami, jestes za publikacją wizerunku i przeciwko zasadzie domniemania niewinności (Grażyna orzekła, że to był pedofil, więcej ci nie trzeba).

Dlatego odpowiednią karą od losu dla Ciebie byłoby fałszywe oskarżenie o pedofilię, abyś na własnej skórze poczuł jak trudno
  • Odpowiedz
bronię zasady domniemania niewinności i jestem przeciwko publikowaniu wizerunków osób ukaranych mandatem za nieobyczajne zachowanie, oraz jestem przeciwko fałszywym oskarżeniem m.in. o gwałt czy pedofilię.


@sildenafil: masturbowal się typ na plaży czy nie? Nie wiem w jakim miejscu musiał by być aby gdzies w okolicach do 20 meteow nie było dzieci. Przyznal się i przyjął mandat za nieobyczajne zachowanie. Znaczy za masturbacje w miejscu publicznym. Podpisanie mandatu jest jak przyznanie się do winy to ci powie kazdy sąd. Jedynie policjanci co jak widac sa pro obywatelscy wyrywkowo stwierdzili, że to nie pedofilie bo nie było dzieci. Ale nie mogą stwierdzić co było 10 min wczeaniej. Chlop się machnął na życie popełniając jedenz cięższych grzechów nie chcąc się bronić i nie pozwalajac na pozwanie go. Bardzo zle to o nim świadczy.
Tez zle swiadczy o pani z po bonidiotka zniża się do poziomo pisowców. Ale dla mnie jedni i drudzy to osoby co nie powinny być w polityce i od zawsze dorównywali sobie w byciu "ponad prawem". Mogla ta z Po podac zdjecie dalej bez dodawania danych osobowych, jest głupia i prawo jazdy dosiegnie, a nie czekaj pewnie będzie jak z oskarkiem.

Ty jesteś za tymi fałszywymi oskarżeniami, jestes za publikacją wizerunku i przeciwko zasadzie domniemania niewinności (Grażyna orzekła, że to był pedofil, więcej ci
  • Odpowiedz
@sildenafil: Być może faktycznie zarzucanie pedofilii w momencie w którym nie ma 100% pewności to jednak za wiele, ale należy pamiętać o tym, że ten pan nie był byle kim a nauczycielem w szkole, który mimo wszystko powinien wiedzieć jak się zachowywać w miejscu publicznym.

I tak, uważam, że niezależnie czy by to robił sam, z kobietą czy z mężczyzną to nauczyciel dzieci nie powinien się tak zachowywać. I takie
  • Odpowiedz