Wpis z mikrobloga

Tomasz Komenda był niewinny, a przyznał się do winy w sądzie


@sildenafil: przyznal się, hmmm znaczy ze ci co mieli dbać o prawdę i prawo dali ostro dupy i ktoś go naklanial do przyznania się.
Chcieli odebrać sobie życie oskarzeni ongwalt. Czy ty na serio nie używasz głowy. Jasne ze chcieli i to im na rękę gdyz byli niewinni a odszkodowanie się nalezy, im więcej wycierpieli przez nią tym większe.

Tak
@Gozd: myślę, że Ty masz problem z tym, że to był ksiądz. Gdyby to był murarz, to może byś inaczej podszedł do sprawy. Ja tak własnie podchodzę. Celowo we wpisach pisałem o nim "mężczyzna" aby pokazać, że każdego w ten sposób można zniszczyć i oskarżyć o pedofilię w internecie.

Ale widać nie zrozumiałeś. I zamiast tego rozpisujesz się o kościele i klerze, co powiem szczerze :gówno mnie obchodzi. Nie ma dla
@sildenafil: to ci kiedyś pisałem, ze mam nadzieje iż sprawa znanego aktora otworzy ludziom oczy na temat gwaltow i pomowien.
Co innego dla mnie pedofilia. To są dwie różne rzeczy i bardzo odlegle od siebie. Tłumaczeń policji tez nie biorę za prawdziwe bonjuz się wykazali nie raz przestrzeganiem prawa i prawdomównością.
Co do pani z ko czy po to nia się zajmą służby. Ale jeśli to zrobia nalegam aby zajęli się