Wpis z mikrobloga

@mirko_anonim: Ktoś mógłby powiedzieć, że ty nie pasowałeś do nich, ale równie dobrze, że to oni nie pasowali do ciebie. Po jednym negatywnym doświadczeniu nie ma się co poddawać, szczególnie gdy z góry było wiadomo, że spotkasz tam obcych sobie ludzi, którzy są zgraną paczką. Wychodź do ludzi, ale zacznij od tych, z którymi jednak coś cię będzie łączyć, albo przynajmniej bywaj tam, gdzie są większe szanse na ich poznanie...
  • Odpowiedz