Wpis z mikrobloga

Jestem w związku 6 lat. Jak na osobę z takim stażem, zawsze gdzieś tam tlą się pytania jak jest mały kryzys w mojej głowie, co by było gdyby, choć jestem szczęśliwy. W końcu mam niecałe 27 lat i kawał młodości spędziłem z moja różową.

Autentycznie zawsze jakakolwiek wątpliwość upada, kiedy patrzę na laski w przedziale wiekowym 20-25 lat. Szambo w głowie, brak zainteresowań, brak ambicji, netflix&chill, feministyczna roszczeniowość, materializm i dawanie dupy na prawo i lewo i jeszcze chorobliwa zazdrość, niechęć do kolegów i można by wymieniać. Przynajmniej kilka z tych cech się trafi.

Przeciwnie u mnie. Różowa zawsze chciała założyć rodzinę, jest bardzo prorodzinna, akceptuje wszystkich moich kolegów i zna już ich kilka ładnych lat, poznała ich ze swoimi koleżankami, zawsze jest dla mnie wsparciem w ciężkich chwilach, chodzi ze mną na siłkę. Trafił nam się tylko jeden kryzys, kiedy pochłonęła mnie praca i w domu chodziłem nabuzowany. Ma kilka wad, które mnie irytują , ale nigdy w życiu bym się nie zamienił.

Rynek matrymonialny to straszne gówno. Patrzę na moich bliskich kumpli - każdy niezłe zarobki, perspektywy, własne auto, oszczędności, wysportowani i młodzi (w dużej mierze dzięki sportowi się znamy od dzieciaka). I co? No i jajco xD Nie potrafią sobie znaleźć laski na stałe i zostają im przelotne znajomości, a każdy z nich chciałby tak naprawdę kogoś poznać i wejść w stały związek. Nie da się po prostu.

#bekazpodludzi #zwiazki #p0lka #blackpill #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #spermiarzalert #stulejacontent #takaprawda
  • 47
@login_cwiczebny: xD kolejny bot dla którego różowe to bezmózgie istoty, które korzystają z Onetu, WP, brakowało jeszcze zasugerowania mi że korzystam z Kafeterii czy innego wizażu, bo po co myśleć samodzielnie jak można użyć kopiuj wklejki od innych wykopków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najwyraźniej moje przeżycia są wyjątkowo pechowe jeśli chodzi o niebieskich albo udajecie że jesteście normalni xD
@login_cwiczebny: no widzisz, a ja do takich nie należę ale i tak botostwo incelskie potrafi mi wmawiać że wiedzą lepiej niż ja jaką jestem osobą, czego chcę, jak się zachowam i co ma mój niebieski robić, jak się zachowywać i co ma mówić, żeby było dobrze ( ͡° ͜ʖ ͡°) bo przecież wszystkie różowe są takie same bla bla bla.
A potem trafia któryś na zwykłą normalną
@zwyklyczlek: bo każdy ciągnie w swoją stronę i dla niego normalny partner to taki co robi wszystko czego chce druga połówka a jak ma własne potrzeby i znajomych czy inne oczekiwanie w danej kwestii to zaraz jest problem a jeśli ktoś sprawia problem to jest nienormalny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Np jak niebieski chce dzieci a jego różowa nie, to ona jest egoistyczną p0lką, bo kariera hedonizm
Trafił nam się tylko jeden kryzys, kiedy pochłonęła mnie praca i w domu chodziłem nabuzowany


@Kopyto96: Cześć, to ja byłem tym kryzysem. Cieszę się, że pomogłem Twojej dziewczynie i wyszliście na prostą :) Trochę narzekała, że masz małego.
@AlienFromWenus: ja tylko bazuje na znajomych i rodzinie, oraz ich historii. Każda praktycznie zakochana w misiu, a po ślubie to już ciągłe fochy, boląca głowa nie wspominając o robieniu lodzika, z którym nie miała problemu przed ślubem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie jestem taka jak inne- powie każda.
@Nowystaryziel: a wy adwokaci diabła oczywiście musicie facetów uswiadamiać, że skoro u was wasza sąsiadka zrobiła X to różowa OPa też może zrobić X?

Szkoda że wy o sobie tak nie mówicie, że skoro wasz sąsiad dostał zawału w wieku 30 lat to wy również możecie. Nie, no bo przecież mężczyźni są wszyscy wyjątkowymi płatkami śniegu, tylko różowe są wszystkie takie same ()
Kobiety mówią jedno a myślą inaczej ale tego nie wiesz bo jesteś


@TTedbundYY:

O koorwa, kolejny. Patrz komentarz wyżej.

Twoje próby wmówienia mi że wiesz lepiej niż ja sama czym ja się kieruję w życiu są po prostu żałosne.