Wpis z mikrobloga

Chciałbym was zapytać o radę, jakiego samochodu szukać do 70k? Nie ukrywam że bardzo polubiłem bmw ale moje e90 zaczęło zjadać mi nerwy, myślałem nad zmianą na nowszy model f30 tylko tutaj sprawa się komplikuje bo mają dość dużą gamę silnikową i nie wiem który byłby najlepszy/najmniej awaryjny bo na różnych forach piszą coś innego i każdy chwali swoje. Nie zamykam się na inne propozycje tylko ważne dla mnie są: napęd AWD lub RWD (przedniego nie chcę;)) najlepiej sedan, moc powyżej 200km, w automacie no i mogłoby mieć lekko sportowy charakter #bmw #audi #volvo #mercedes #mechanikasamochodowa #motoryzacja #samochody
  • 11
N20 (najpopularniejsze) to mina totalna.

@reakwon: Jeśli zrobisz rozrząd, wymienisz wtryski to można jeździć, bardzo fajny silnik. Na zasadzie jak dbasz tak masz. B48 do 70k nie będącego ulepem będzie ciężko kupić.

@Laspsrky powoli będę się szykował do sprzedaży swojej sztuki, nowe auto odbieram w listopadzie, więc na razie nie spieszy mi się ze sprzedażą. Prawdopodobnie będzie to jedno z najlepiej udokumentowanych aut w sieci. Pełna historia serwisowa od samego początku
@Mozolny_Szturm12: Uwielbiam takie pierdzielenie. Niby co w BMW się skończyło na serii E? Randomowa choinka na desce?

@reakwon Ależ jak najbardziej, trzeszczy, jak już jest po dzwonie i wymianie pirotechniki a mietkowi nie chciało się spinek pouzupełniać, albo po ludzku demontować wszystkiego tylko targał na pałę, bo i tak ktoś kupi. F3x w dobrym stanie, bez "historii" nie ma prawa skrzypieć/trzeszczeć.

@trzaichlac69 Kolejny... Te wszystkie B47 które mają >200 czy >300k
@trzaichlac69: Luz, ale wyżej napisałeś że

żaden silnik BMW z tej nowej gamy 100kkm nie wytrzymuję bez wymiany panewek

Co jest absolutną bzdurą. To że komuś udało się zakatować B48 aż półki na tłokach pospadały ni cholery nie jest wyznacznikiem dla całej gamy silnikowej BMW. W DE policja jeździ G31 w B47, już parę tych aut widziałem z dużymi przelotami i jedyne problemy z silnikiem były wtedy, kiedy bagetmajstrzy rozwalili michę