Wpis z mikrobloga

@serek_heterogenizowany: przed obejrzeniem filmiku od razu nacisnąłem zgłaszać jak napisałeś, że bmw i od razu chciałem znać wynik (powinien być podgląd statystyk lub możliwość cofnięcia)

Jeśli rzeczywiście ta ankieta ma być decyzyjna czy to zgłosisz czy nie to:
Po pierwsze typie ogarnij się
Po drugie jakby miały decydować pojedyncze punkty to cofnij mój na nie zglaszać proszę.

Może jakbyś jeszcze wrzucil filmik z dźwiękiem na którym by było słychać, że jak
@serek_heterogenizowany

@Krupier: Czy ja gdzieś napisałem, że jestem kierowcą rajdowym?


Nic nie mówiłem o rajdach, a o wyścigach. No to jeśli nie bierzesz czynnego udziału w żadnych wyścigach i nie szkolisz się w tym kierunku to jesteś zwykłym kierowcą w ruchu publicznym. Nikim wybitnym. Nie masz żadnych ponadprzeciętnych umiejętności bo i kierowanie pojazdów w ruchu publicznym to nie jest żadne rocket science.

Jesteś zwyklakiem.
@Krupier: Nie musze brać udziału w wyścigach aby mieć umiejętności kierowcy rajdowego i tak jest w moim przypadku. Zwyklak przy mojej dynamicznej jeździe owinąłby się 10 razy wokół latarni a ja nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz mnie wyspinowało. W skrócie jestem zajebistym kierowcą.
@serek_heterogenizowany

@Krupier: Nie musze brać udziału w wyścigach aby mieć umiejętności kierowcy rajdowego i tak jest w moim przypadku. Zwyklak przy mojej dynamicznej jeździe owinąłby się 10 razy wokół latarni a ja nie pamiętam nawet kiedy ostatni raz mnie wyspinowało. W skrócie jestem zajebistym kierowcą.


Choćbyś nie wiem co sobie tutaj pisał i urajał - nie jesteś. Jesteś zwykłym kierowcą jakich tysiące na drogach. Nie masz żadnych ponadprzeciętnych umiejętności. Deal with
@serek_heterogenizowany: według wykopków? Chłopie, czyli uważasz że jeśli masz ograniczenie do 50 to można z taką prędkością walić przez rondo?
Czytam twoje komentarze i mam nadzieję że dochodzi do ciebie że twój schemat myślenia jest conajmniej pokrętny.

Co do półgłówka beemiarza, nikt go nie komentuje bo przyćmiłeś go swoją hipokryzją. Sam fakt że masz potrzebę wrzucania czegoś takiego i szukasz na tym portalu społecznego uznania jest alarmujący. Nie chciałbym być twoim