Wpis z mikrobloga

@redofrompolsza kupiłem grę w trakcie premiery na xones. Graficznie i technicznie była taka katastrofą, że nie dało się grać. Przeszedłem dla fabuły, która była szczerze mówiąc 9/10, ale niesmak pozostał. próbowałem przejść jeszcze raz, ale wolę znów zagrać w wiedzminka
@redofrompolsza: Kupiłem na premierze, akurat nie napotkałem żadnych znaczących bugów, chociaż słyszałem ze na PS4 gorzej to wyglądało.

Gra nieironicznie absolutnie niesamowita, od pierwszej chwili świat, postacie, fabuła porywają kompletnie. Świetny pacing, piękne miejscówki, każda misja poboczna jest na poziomie czesto wyższym niż główne wątki niektórych gier.

Nie wiem, rozumiem że była zbugowana i twórcy #!$%@?, ale według mnie 90% nagonki na nią to był taki gimbo-trend a nie faktyczne argumenty
@redofrompolsza: Super opowiedziana historia, postacie z którymi można się zżyć. Postać antysystemowca SIlverhanda sztampowa, ale zajebiście przedstawiona. Generalnie to co wszyscy napisali, super historia i mega przedstawiona przez redów, ale jednak chyba za bardzo się na tym skupili.

Mam takie osobiste odczucie, że w tym całym ferworze i laurach od graczy typu "PATRZCIE WSZYSCY JAK REDZI ROBIA FABULE, TAK SIE ROBI FABULE" studio od 3 wieśmin 3 najlepszy 3 zapomniało, że
@redofrompolsza: Kupiłem z hajpu na premierę, zawiodłem się i nauczyłem się nigdy nie kupować preorderów
Fabuła sztos, grafika też

No, a tak to reszta średniak.... osobiście nie lubię gierek, co ma gąbki na pociski jako przeciwników. Wolę coś na zasadzie Far Cry'a, gdzie przeciwników możesz odstrzelić na strzała, a niektórzy są trudniejsi... chyba, że lvl wysoki i masz perk do szybkiego znokautowania... no, a w Cyberpunku to można było ZAJEBIŚCIE ogarnąć,
@redofrompolsza postanowiłem sprawdzić dopiero od patcha 1.6. Grałem na Geforce NOW ultimate, I graficznie kozak. Kilka drobnych bugów, ale fabuła i klimat totalny sztos. Zgodzę się tylko z tym że Night City jak na megamiasto jest strasznie wymarłe, nie czuć tego że żyje swoim życiem (jak w serii GTA). Plus brak mi tutaj takich randomowych zdarzeń jak w RDR, albo w ogóle aktywności i interakcji. Ale jak się wciągniesz w fabułę to
@redofrompolsza powiem tyle- znowu to zrobili ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ehh pamiętam jak wykopki pisali, że one day patch naprawi wszystko, potem kolejny i kolejny.
Osobiście mi się podobała bo miała przyjemny gameplay
@redofrompolsza: bugi na premierę bardziej rozśmieszały niż wkurzały, 6/10 gejming nigdy się nie podniesie po tym pokazie #!$%@?, możesz kłamać w trailerach, gry nie dorobić a produkt i tak się sprzeda w milionach