Wpis z mikrobloga

@redofrompolsza: dla mnie jako casuala? Super. 100h wbite. Bardzo fajny klimat jak ktoś lubi scifi. Świetne postacie, ciekawy wątek Peralezów zaslugujący na DLC.

Niestety ma minusy i to takie, których nie da się zignorować. Sporo czasu straciłem na questy, które później okazały się być zwyczajnie zbugowane. Ruch aut to porażka. Policja - jeszcze większa porażka. Jestem w pomieszczeniu, a z zamkniętego pokoju wyskakuje policjant. Graficznie padaka jeśli chodzi o rysowanie tych
@redofrompolsza: Myślę że najbardziej zawiódł tu marketing i szalone korporacyjne mózgi co uznały że będą reklamować najbardziej bombastyczną grę w historii, tworząc nieosiągalny twór, którego CDP nie był w stanie dowieźć( całkiem możliwe że żadna firma nie była w stanie dowieźć tego co reklamowano )
@misiekss: I w dniu premiery się wyprzedałem, wraz z pierwszymi informacjami. Ale fakt faktem wprowadzili w błąd, amerykanom wypłacili odszkodowania, a polskich inwestorów znowu zlano ciepłym. Nie pierwszy i nie ostatni numer na polskiej giełdzie.