Wpis z mikrobloga

@redofrompolsza Sposób budowania świata, questów i zadań pobocznych to jest top branży. Jawne inspirowanie się Deus exem w kwestii mikrolokacji do misji oraz w sposobie podejścia do zadań to był strzał w 10. Szkoda że niestety reszta jest w najlepszym wypadku okej. Problemów technicznych nie wspominam, bo jedni przez to nie zagrali w ogóle, a drudzy - jak ja - pomimo nich wciągnęli się i bawili świetnie.

Myślę że rework systemów w
@redofrompolsza: Odbiłem się na premierze i nigdy nie wróciłem. Słyszałem że przynajmniej już się tak nie "wypłaszcza", ale czy dodali już wycięty kontent typu modyfikacje wozów? Policja wreszcie ma jakąś inteligencję, ganiają za graczem radiowozy? Wypełnili czymś ten piękny graficznie, ale pusty świat? Może bym spróbował jeszcze raz, ale muszę wiedzieć czy w ogóle warto.
@redofrompolsza: gralem na premiere na xbox one i poza paroma bagami gralo sie niezle. Wiadomo ze kazdy spodziewal sie czegos jeszcze lepszego, ale nie mozna powiedziec, ze gra nie byla wciagajaca. Podobno teraz, po tych wszystkich patchach gra jest duzo lepsza. Dodali nowe rzeczy a niektore (np zachowanie policji) naprawili. Moze po premierze dlc wroce sprawdzic czy faktycznie jest tak dobrze.
@redofrompolsza: jak kupię sobie nową kartę, to przechodzę to jeszcze raz. Gra jest bardzo dobra. Grałem na 3090 w to i maks co w 4k wyciągnąłem na fullu to 15 klatek, ale wyglądała obłędnie. Musiałem grać z dlssem i niestety widać było obcięcie jakości.
@redofrompolsza Oczekiwałem nowej jakości w grach rpg. Stworzenia własnej unikalnej postaci i wpływania na historię swoimi decyzjami. Oczekiwałem złożonego systemu rozwoju postaci i elementów roleplayu.
Tylko tyle. Nie dostałem nic z tych rzeczy, jedynie warstwa artystyczna gry mnie zachwyciła. Projekty lokacji, postaci, warstwa dźwiękowa świetne.
Gra która mogłaby być liniową strzelanka z podziałem na misję jak CoD'y i nic by nie straciła a nawet sporo zyskała na doszlifowaniu. Dla mnie ogromne rozczarowanie,
@maz00rskie_mleko: wydymali polaków na akcjach przy premierze. Amerykanie odszkodowania podostawali, chociaż akcji nie mieli tylko jakieś instrumenty pochodne, a w Polsce to można akcjonariuszy dymać ile się chcę. Grę uwielbiam, ale to jak mnie wydymali na grube pieniądze, to im nigdy nie zapomnę, CDR to gówno.
@redofrompolsza: Jak oceniam?
Do tego tytułu podszedłem tak, że jednak poczekam - ominęły mnie wszystkie problemy wieku dziecięcego. Żadnych zwisów / wywaleń do pulpitu i tym podobnych błędów. Cała gra 'przeszednięta' w 60+ fps, 1440p na wysokich (RX6700) + FSR Q.

Pomimo tego, że dużo bardziej wolę świat typu Wiedźmin, niż Cyberpunk (jeden wielki neon, mnóstwo światel, odbicia itp) to grało mi się przyjemnie, płynnie, historia wciągnęła.