Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałabym mieć tą jedną jedyną osobę w życiu, dla której będę naprawdę ważna. Kogoś, kto poda mi herbatę, pocałuje w czoło, kto będzie na mnie czekał gdy będę wracać z pracy. Kogoś, z kim będę mogła o wszystkim porozmawiać. Kogoś do oglądania śmiesznych filmików, wysyłania sobie memów. Kogoś, komu będzie na mnie zależało, dla którego moja rola w życiu nie ograniczy się jedynie do osoby która ogarnie bajzel w mieszkaniu i zrobi coś do żarcia. Chciałabym żeby mnie słuchał, i żeby pozwalał mi słuchać siebie. Chciałabym być pierwszą osobą, o której pomyśli gdy będzie miał jakiś problem. Chciałabym mieć taki mały wspólny świat, tylko ja i on. Sytuacje, gesty, miejsca które mają ukryte znaczenie, znane tylko przez nas. Wierzę że ta osoba jest gdzieś blisko, ale lata mijają a jedyne co mam to tylko marzenia o przyszłym życiu, którego tak naprawdę może wcale nie być.
#zwiazki #logikarozowychpaskow #zalesie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 35
kto będzie na mnie czekał gdy będę wracać z pracy. Kogoś, z kim będę mogła o wszystkim porozmawiać. Kogoś do oglądania śmiesznych filmików. Kogoś, komu będzie na mnie zależało, dla którego moja rola w życiu nie ograniczy się jedynie do osoby która ogarnie bajzel w mieszkaniu i zrobi coś do żarcia. Chciałabym żeby mnie słuchał, i żeby pozwalał mi słuchać siebie. Chciałabym być pierwszą osobą, o której pomyśli gdy będzie miał jakiś
WykopX - > kto będzie na mnie czekał gdy będę wracać z pracy. Kogoś, z kim będę mogła...

źródło: temp_file930349850207547495

Pobierz
via mirko.proBOT
  • 10
Anonim (nie OP): Tak wygląda typowa p0lka moi drodzy. Marzenia, fantazje, wizje chada. Tak właśnie wyobrażają sobie każdy związek p0lki, które naogladaly się bajeczek i fotek na insta swoich ulubionych influencerow. Tak wygląda p0lka, której chad zepsuje głowę, która skończy samotnie z kotem albo i bez kota.

Czytała Krystyna Czubowna.

@mirko_anonim: Koleżanko, lata mijają, a Ty z głową w chmurach... Ja Ci napiszę, że niemal z każdym mężczyzną, z którym zapałacie do siebie uczuciem, możesz stworzyć taką relację. Bo to jest akt woli, Twojej i jego, wzajemnej pracy nad związkiem i zrozumienia dla siebie. Budowania swojej intymności. Dzień po dniu, tydzień po tygodniu... Zamiast szukać wciąż tej jednej jedynej "miłości", która sama nagle pewnego dnia stanie na Twojej drodze, rozejrzyj się
via mirko.proBOT
  • 5
Anonim (nie OP): Przecież opka nigdzie nie napisała, że szuka Chada, wali wam ostro w dekiel już z tej nienawiści do kobiet.
1. Generalizujecie - wszystkie takie som, wszystkie to korvy, wszystkie zdradzają bla bla bla
2. Na siłę próbujecie coś sobie czy innym udowodnić
3. Przypier...dalacie się do dziewczyny, bo napisała, że chciałaby mieć kogoś dla kogo jest całym światem.

@mirko_anonim Choć lepiej różowa na wino i dansy, bo żyjąc takimi marzeniami może ci szybko przelecieć życie, zamiast się skupiać na tym to co się dzieje tu i teraz.
Ludzie się teraz nie łączą w poważne związki. Teraz istnieje jakaś kalkulacja zysków i strat, przebodźcowanie i konsumpcjonizm powoduje, że ludziki w związkach zamiast naprawiać i rozmawiać ze sobą liczą, że ta trawa u sąsiada jest bardziej zielona i prościej jest zawisnąć na