Wpis z mikrobloga

Fajne to #lato, takie, że pogotowie do mnie do pracy musiało przyjechać.
W ubiegłym roku taka sytuacja była dwa razy, w tym roku pierwsza.
Rok temu po drugiej takiej sytuacji robiłem badania - we krwi wszystko w normie, cukier i ciśnienie tez, ekg czy jak to się tam zwie też miałem robione, nie będę się rozpisywał.
Neurolog stwierdził, że to po prostu przegrzanie.
Mam 24 lata, nie jestem otyły (57 kg here), nie biorę leków, nie choruje przewlekle na nic, nie mam uczuleń a mimo to mój organizm nie radzi sobie z wysokimi temperaturami.
Zanim następnym razem zwyzywacie kogoś, kto nie lubi lata (a wiem, że wykopki lubią takich mieszać z błotem) to pomyślnie, że nie dla każdego wysoka temperatura oznacza odpoczynek i opalanie.
Dla mnie to jest udręka.
#zalesie #pracbaza ##!$%@? #nfz #pogotowie #pogoda
SzycheU - Fajne to #lato, takie, że pogotowie do mnie do pracy musiało przyjechać. 
W...

źródło: DSC_3052~2

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
@SzycheU: ja tez pluje na lato. Zawsze plułem, ale teraz jak mam 6 kg za duzo to juz wgl hejtuje w opór xD W zime to elegfancko mozna zalozyc kurtke i czapke i jest git. A tu to sie nie da, tym bardziej ze pracuje na kuchni/autem bez klimy
  • Odpowiedz
  • 0
@open_or_die: Przez chwilę też ważyłem okolice 65 kg w trakcie covidu bo dużo mniej się ruszałem ale jak życie wróciło do normy w 2022 to zszedłem z powrotem do 57 kg.
  • Odpowiedz
@SzycheU: nie zwalaj na wagę, bo to na pewno nie to. Ale jak na 24 lata i masz obdlenia i jak mowisz w miarę wszystko ok, to nie ufaj że to przegrzanie bo sam być to regulował. To coś poważnejszego bo organizm w tym wieku dużo wybacza, ale jak chcesz szybki test to zrob tak. Weź znajomego nad wodę żeby cię asekurował i wbiegnij szybko do wody po szyje. Jak zemdlejesz,
  • Odpowiedz
@SzycheU: 54kg to czasami mój obiad waży :P Pasuje z dyche dorzucić, ale to na odwadnianie się pewnie nie pomoże. Polecam moją dietę z coca coli i kebabów - sam się dziwię, że żyję, a tu jeszcze w dodatku ani mrozy ani upały mi nie straszne, a i w wysiłek fizyczny potrafię :D (a 40tka na horyzoncie)
  • Odpowiedz
  • 0
@Abrez Uznałbym przegrzanie za najbardziej prawdopodobne bo pracuję na kuchni gdzie latem temperatury są naprawdę wysokie, kto pracował w gastro, ten śmiać się nie będzie. Nie jestem pierwszą osobą, której się coś podobnego zdarzyło. Kiedyś jedna dziewczyna wychodząc do toalety z kuchni po prostu padła na ziemię. Mi na szczęście coś takiego się nie zdarzyło żebym padł plackiem.
Zimą natomiast jest luz i nie ma takiego problemu.
  • Odpowiedz
@SzycheU: czyli jesteś chory i się nie łapiesz pod definicję, ale i tak się zesrałeś xD

Hurr durr jestem jednorękim jednonogim jednookim inwalidom, dlaczemu nie wpuszczajom mnie na ścianki bez asekuracji! Skandal!
  • Odpowiedz