Wpis z mikrobloga

Elo mirki i mirabelki! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dzisiaj chciałem się z Wami podzielić moim najnowszym kawałkiem "In Your Fantasy" w stylu deep house! Jestem aspirującym producentem i całą serduszkową robotę włożyłem w tę nutkę. ()

Mam nadzieję, że przyjemnie spędzicie chwilę przy jej odsłuchu! Jeśli podoba Wam się mój kawałek, to mega bym był wdzięczny za wsparcie oraz komentarze. Każde wsparcie motywuje mnie do dalszej pracy i tworzenia nowej muzyki dla Was! ( ͡ ͜ʖ ͡)

Link do singla "In Your Fantasy" znajdziecie poniżej. Dajcie znać, co myślicie o kawałku! Śmiało można też udostępniać, żebyśmy razem rozkręcili tę imprezkę!

#muzyka #deephouse #producent #nowysingiel #inyourfantasy #wsparcie #lajki #odsluchy

Link: https://hypeddit.com/lukaswieteszka/inyourfantasy

Dzięki za każde wsparcie i pozdrawiam serdecznie!

#mirek_out
#muzykaelektroniczna #deephousevibes #nowamuzyka #aspirujacyproducent #inyourfantasy #odsluchy #wspieramnowamuzyke #nowysingiel #producentmuzyczny #klimatycznebrzmienia
  • 5
  • Odpowiedz
  • 1
@Orowerbogatszy Zacząłem lubić, długo musiałem się przekonywać, wcześniej bardziej ambitne Trance robiłem, ale dużo producentów zaczęło uciekać do innych gatunków muzycznych, sam A State of Trance przerodził się w wielką komercje także dałem sobie spokój z nim.
  • Odpowiedz