Wpis z mikrobloga

Jacek Jaworek? A co tam.
Publikujemy list gończy bo gość zrobił korek w strefie zamieszkania xD

Wyobraźcie sobie, ze babcia przegląda neta i widzi, że jej wnuk poszukiwany listem gończym - zawał instant.
Jaki to ma sens, to jest zmiękczanie siły takiego listu gończego - za jakiś czas będą listy gończe wystawiać za wagary w szkole chyba.

#policja #krakow #heheszki #jaworek
JanParowka - Jacek Jaworek? A co tam. 
Publikujemy list gończy bo gość zrobił korek w...

źródło: Zrzut ekranu 2023-08-18 o 12.53.27

Pobierz
  • 30
@JanParowka: w sumie to w porządku, że pokazują w mediach społecznościowych, iż nawet jak popełniłeś 'skromne' wykroczenie to prędzej czy później dosięgnie cię prawo. Najwięcej jest właśnie takich małych łamaczy prawa, którzy robią to często i czują się bezkarnie. Prawo wobec nich często nie działa, a oni nadal terroryzują innych uprzykrzając życie normalnym ludziom.
@JanParowka: tylko typ pewnie nie przyjął mandatu, sprawa trafiła do sądu, nałożono na niego grzywnę i ten nie zamierza jej zapłacić bo 'niech wysyłają sobie listy', 'i tak nie mam pieniędzy' (takie typowe). Więc normalnym jest, ze kara zostanie zamieniona na areszt i powinien zostać do niego doprowadzony. A że pewnie nie przebywa pod adresem zameldowania i gdzieś się ukrywa, to muszą go jakoś znaleźć. To nie jest efekt głupiego prawa,
@JanParowka: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
Jacek Jaworek? A co tam.

Publikujemy list gończy bo gość zrobił korek w strefie zamieszkania xD


@JanParowka: robisz problem z niczego.

Oczywiście, że Jacek Jaworek stał się memem i niby jest troche zabawne, że Policja nie może od roku znaleźć chłopa który wygląda jak typowy wujek z brzuszkiem, ale co z tego?

Głupka z listu gończego niech zamkną na te 3 dni, dokładnie tak powinno być z ludźmi, którzy w dupie
@heksengerg:
Znajdź mi człowieka a ja na niego znajdę paragraf. Upublicznianie wizerunku gościa jak gangusa za wykroczenie drogowe to już srogie xD ale jak czytam tutaj co poniektóre komentarze to poziom #!$%@? wykopu właśnie wzrasta z wykładnią logarytmiczną, wyrok sądu też jest oburzający ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu, Policja ma serio ważniejsze sprawy na łbie niż gościa który nie zapłacił mandatu... Ja rozumiem go szukać aby doprowadzić do sądu