Wpis z mikrobloga

Przeglądam czasami peppera i nie wierze w to co sie tam dzieje w komentarzach. Czy ludzie naprawde potrafią zamówić przedmiot za powiedzmy 200 zł, a po znalezieniu promocji na przeogromne 10zł odesłać go i zamówić ponownie? "Hehe, kupiłem 3 dni temu 10 zł drożej, zwracam, dzięki za wstawke promomaster2851"

#pytanie #januszebiznesu #pepper
  • 39
  • Odpowiedz
@NieBendePrasowac: nie, przecież normalnie wchodząc na adres pepper.pl po prostu wyświetla to co "gorące" i właśnie często tam jest damska bielizna z masą spermiarskich komentarzy i kłótniami gruba/chuda xD często wchodzę poscrollować jak na wypoku się nic nie dzieje xD od oglądania gołych dup są ciekawsze strony niż pepper xD
  • Odpowiedz
@ujdzie: Dokładnie xD Przeglądałem sobie rowery i części do nich to w każdej okazji była conajmniej jedna osoba która musiała się pochwalić jaka jest biedna i ona ma rower w cenie rzeczy z oferty

Ogółem banda Januszy przygłupów przez których zupełnie przestałem tam wchodzić xD
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: najciekawsze dla mnie sa te persony pepperowe, ktore placza ze cos jest za drogie jednocześnie utrzymujac ze musza to miec, ale dopiero czekajac na promocje ok 5-10% ceny. Jak np. ludzie ktorzy mowia ze uwielbiaja grac i aleby sobie popgrali, ale 2400zl za ps5 to wciaz za duzo, zresztą zaraz wyjdzie ps5 pro. I tak od listopada 2020 te same komentarze xD
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: Pepper ma generalnie strasznie #!$%@?ą społeczność, taka mieszanina sebków i nieśmiesznych januszy ze spermiarskim humorem. To jest portal, na którym dosłownie każda wstawka z damską bielizną jest wyplusowywana z płomieniem, pod wstawkami z zabawkami erotycznymi jest festiwal bezbectwa typu "hehe zamówiłem dla kolegi", jak ubrania są dostępne tylko w rozmiarach niższych niż XL to narzekają, że to "dla dzieci", ubrania koloru innego niż czarny/szary/brązowy to "męskich nie było?", jak model
  • Odpowiedz
tak a o co chodzi? Ja np jak potrzebuje z allegro coś za 1,50 to zamawiam coś co mi nie jest potrzebne byle dobić do 40 zł na smarcie a później odsyłam.


@doznanie jak widać, są ludzie ze znacznie wyższym stężeniem cebuli we krwi niż opisywany przez Ciebie przypadek :D

@czlowiekbutelka: przypominam, żebyś czasem nie nasrał do paczkomatu. Mimo tego, że nie ma takiego zakazu.
  • Odpowiedz
@4mmc-enjoyer ale to sklep powinien sprzedawać towar pozwrotowy z adnotacja, ze taki jest. A nie jako nówka. A jeżeli karta podrapana to uwalić przy zwrocie ze towar niepełnowartościowy (czy tam No uszkodzony przy użytkowaniu), wtedy będzie wilk syty i owca cała.
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: Sam korzystam z pepperka i sobie mega chwalę :- )
TV kupiony 700zł taniej, bosch mum z promocją jakieś 300zł taniej tj z 1400 na 1100 + miska do lodów gratis. Kumplowi Chromecasta 4k na urodziny taniej kupiliśmy innemu zegarek galaxy watch też o wiele taniej. Mega warto tam siedzieć. Co do odsyłania to wszystko zależy od ceny ;)
Jak bym coś kupił za 200zł a drugiego dnia by było
  • Odpowiedz
@SmutnoMi: często odwiedzam peppera, wyłapałem kilka ciekawych okazji.

jakiś czas temu również zauważyłem zjawisko, które opisałeś (oczywiście bazując wyłącznie na komentarzach innych, bo nikogo za rękę nie złapałem) i jakkolwiek to nie zabrzmi, to strasznie mnie to poruszyło. sam czas poświęcony na wyklikanie zwrotu, zapakowanie produktu, przygotowanie paczki, nadanie jej w punkcie/odniesienie do sklepu niweluje korzyść. no chyba, że ktoś ma za dużo wolnego czasu i naprawdę niską pensję. ja nie
  • Odpowiedz