Wpis z mikrobloga

Ale się będzie kurzyło jak z mównicy sejmowej Pan Wołoszański będzie tłumaczył miernotom z PiSu historię 20 wieku ʕʔ dobra ramówka się zapowiada na jesień, Pan Wołoszański, Kołodziejczak skaczący sobie do gardła z Kowalskim, a i Petru masakrujący Mentzena (bo Petru dowcipniś jednak startuje do sejmu - z tego samego okręgu co Mentzen, bo jak powiedział - "Chcę z nim walczyć twarzą w twarz")
#bekazpisu #bekazprawakow #polityka
Pobierz xiv7 - Ale się będzie kurzyło jak z mównicy sejmowej Pan Wołoszański będzie tłumaczył...
źródło: cd644895800edb2dc4e9c31920a88bc6
  • 60
że niby Wołoszański jest kapuś?


@Nester86: bardzo szanuje Wołoszańskiego, czytałem jego książki za dziecka (gdzie swobodnie już mógł pisać o np. stalinie) i bardzo mi się podobały. Ale kapusiem to on był. I nie przyznał się z własnej woli zanim ktokolwiek się dowiedział, a programy telewizyjne robił dzięki byciu kapusiem. Ciekawe czy też taki cwaniak jesteś i bronisz ludzi co liżą dupę pisiorom by mieć łatwiej w życiu.

Taki to był
Nie był, ale chciał. Okazało się że jest zbyt mało inteligentny na kapusia.


@kontonr77: Więc sugerujesz, że Wałęsa musiał być mądrym człowiek, skoro dla nich pracował? Ciekawe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
bo Petru dowcipniś jednak startuje do sejmu - z tego samego okręgu co Mentzen, bo jak powiedział - "Chcę z nim walczyć twarzą w twarz


@xiv7: na razie sobie sam kapucyna masakruje, bo musi znaleźć listę, która go zechce. XD
@xiv7: Jak ja w ogóle nie czaje takiego licytowania się co ktoś gdzieś kiedyś xD Typ pół wieku temu podpisał jakiś kwit a ludzie z tego robią niewiadomo co. #!$%@?, nawet jak biegał do służb z jęzorem na wierzchu to co? To znaczy, że przez 40 lat nie mógł zmienić swoich poglądów politycznych?

Już pomijając to, że masa wąsatych januszy łykała programy Wołoszańskiego bez popity mówiąc jaki to nie jest charyzmatyczny
@Sarza01: oni twierdzą że ten prokurator to specjalnie dawał małe wyroki i dlatego on jest tak naprawdę opozycjonistą, jeszcze zwróć uwagę na totalnie niewspółmierne porównanie pomiędzy być może donosicielem a PROKURATOREM PRL, oni nie widzą różnicy, a to już jest oznaka albo zakłamania, hipokryzji lub po prostu naprawdę nie mierzalnej głupoty.
według kogo


@Fipaj: według wszystkich oprócz konfededaunów

Przecież Swetru to książkowy przykład debila.


@Fipaj: a i tak zaorał pana doktóra memcena xD

was lewaczków


@Fipaj: klasycznie, wszyscy poza konfederosjanami to lewaki xD

Kwintesencja lewackiego spierniczenia


@Fipaj: kwintesencja prawackiego #!$%@?* poprawiłem za ciebie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
według wszystkich oprócz konfededaunów


@Ogau: Wszystkich? Dowody proszę. Konkretne wyliczenia. A gdyby ta sztuka ci się nie udała to wyjaśnij cel tej gestapowskiej (tak, fasz#lu) insynuacji.

a i tak zaorał pana doktóra memcena xD

Zesrał sie i poleciał z kochanką na Maderę, a nie kogokolwiek zaorał.

klasycznie, wszyscy poza konfederosjanami to lewaki xD

Sam bawisz się w uogólnienia i to jedno ci przeszkadza, hipokryto chędożony?

kwintesencja prawackiego #!$%@?* poprawiłem