Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Przyjechała do mojego rodzinnego domu ciotka, z którą ostatni raz się widziałem jak miałem 12 lat a teraz mam prawie 20. Gadała w salonie z matką jaki to jej syn(mój kuzyn) zdolny, jak to skończył studia IT i pracuje teraz w korpo za 7k (jprdl nie całe dwa razy tyle co ja xd), jak zanosiłem jej kawę do salonu to zaczepiła mnie pytaniem co tam u mnie w takich kwestiach, na jakie studia idę bo chyba już skończyłem liceum? To jej oznajmiłem że nie idę na żadne studia i nie zrobiłem liceum tylko zawodówkę jako glazurnik, wtedy aż się zakrztusiła łykiem kawy i straciła chyba cały szacunek do mnie w ułamku sekundy, skwitowała to tylko "Aha, to ty anon fizycznie pracujesz, no jakoś sobie ludzie radzą" i cała rozmowa niezręcznie się urwała a ja zamknąłem się w swoim pokoju. Nawet we własnym domu muszę się wstydzić bycia robotnikiem

#przegryw #robpill #bekazpodludzi



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 10
@mirko_anonim: Glazurnik to zawsze lepszy fach niż jakiś śmieć junior z korpo. Do tego wbrew pozorom lepsze perspektywy zarobkowe. Jak ogarniesz lepiej fach uciekaj na JDG i 7k to będzie na jednej fakturze (a i to jak roboty mało).

Jakbym po jakichś ciężkich studiach miał za 7k w korpo robić to bym się zesrał z żalu, bo tyle to ledwo piśmienne karynki asystentki mają bez problemu.
@mirko_anonim: przynajmniej jako glazurnik masz autonomię w swoim miejscu pracy i jedynie kieras pilnuje żebyś zrobił dobry metraż w ciągu dnia a jako junior w k0rpo będą tobą pomiatać na prawo i lewo jakby się bawili z psem w aportowanie. Traktowanie juniorów, stażystów i praktykantów w k0rpo jak bezwzględnych śmieci to norma a w budowlance każdy majster jeden do drugiego zwraca się z szacunkiem. Klient, któremu robisz instalację albo wykończenie tak
@mirko_anonim:

10 najlepszych zawodów w 2021


Lista #!$%@? related:

HR Generalist

Product Manager

Asset Manager

Fit-out Coordinator

Key Account Manager

E-commerce Manager


Czy ktoś mi może to #!$%@? wyjaśnić, czy ich #!$%@?ło konkretnie na tych #!$%@? serwisach? Jak można coś takiego #!$%@? opublikować?! Może mieszkam w Polsce B i pracuję w Januszexie, ale takiego bełkotu to dawno nie słyszałem. Po prostu tej Warszawce to się tak w dupach poprzewracało że #!$%@?