Wpis z mikrobloga

ASUS:
Mimo że Pana(-) opinia nie spełniła wszystkich naszych wytycznych, nasz personel zapoznał się z nią i docenia Pana(-1) wklad. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i mamy nadzieję, że następnym razem będziemy mogli ja opublikować!
Jeszcze raz dziękujemy, ASUS

#pcmasterrace #komputery #heheszki #obslugaklienta
Pobierz BezDobry - ASUS:
Mimo że Pana(-) opinia nie spełniła wszystkich naszych wytycznych, n...
źródło: temp_file7092495395931173963
  • 83
@BezDobry: wydaje mi się że ASUS w segmencie innym niż płyty główne ssie. Kiedyś dałem się nabrać na telefon od nich i to była absolutna tragedia. Dostałem model który cierpiał na tzw. "ghost touch", cały Internet jest tym zawalony (super że dowiedziałem się o tym jak już mnie coś takiego kopnęło :( ), a oni mi odpisali że to ja uszkodziłem telefon i sobie zażyczyli kilkaset złotych na naprawę. Dawałem im
tak jest powoli z każdym systemem oceny produktu

Najwidoczniej kapitalizm lubi "positive vibes only", żebyś robił więcej KUUUUPUJ KU*WA KUUPUUUJ

@Iskaryota:
Zaraz ci korwinki powiedzą, ze rynek to wyreguluje i jak firma będzie robiłą słabe moniotry, to za 50-70 lat upadnie za karę XDDD

PS
Nie nie jestem lewakiem, po prostu bawi mnie przekonanie skrajnych liberałów, że rynek wszystko wyreguluje i nie potrzeba żadnych systemów kontroli. I to państwowych organizacji, bo
@BezDobry: @Iskaryota nigdy nawet nie zaufałem opiniom na sklepach producentów, zawsze patrzyłem na recenzje sprzętów w necie albo na opinie w sklepach.

Więc to o czym napisał OP kompletnie mnie nie dziwi, tak samo jak producenci gierek zawsze wstawiają tylko info, że ich gra zdobyła gdzieś ocene 10/10 i jest cud, miód.
@Iskaryota: Przecież nagminne jest usuwanie w sklepach morele/x-kom/euro rtv negatywnych ocen, sam zostałem kilka razy "zmoderowany". Potem się okazuje, że każdy model, każdego urządzenia jest super, nie ma problemów i wiecznie działa.
Nie nie jestem lewakiem, po prostu bawi mnie przekonanie skrajnych liberałów, że rynek wszystko wyreguluje i nie potrzeba żadnych systemów kontroli.


@text: bo to działa, jak konsument jest świadomy tego, co kupuje, a do tego nie waha się głosować portfelem. No i wtedy gdy nie masz oligarchii, tylko wiele konkurujących podmiotów.
Tymczasem obecny kapitalizm:
-megagigakorpo holding, że nawet jak idziesz "do konkufencji" to kasa trafia w to samo miejsce
-świadomość i
Pobierz tellet - >Nie nie jestem lewakiem, po prostu bawi mnie przekonanie skrajnych liberałó...
źródło: 9Mpr
@tellet:
Ale tutaj nawet nie idzie o wielkie korpo. Bo jak małe firmy będą próbowały wejśc na rynek, to moga sprzedawać tani szajs lub szkodliwe produkty i faktycznie, one szybko znikną. Ale one tak właśnie działają, zmiana nazwy i kolejna firma. Tymczasem ludzie moga stracić zdrowie nie mieć gwarancji bo firmy nie będzie itp.
Także te idelistyczne #!$%@?, rynek to zweryfikuje jest po prostu utopią, bo zakłada, że ludzi i firmy
@BezDobry: ja po 3 latach wybierania i oglądania laptopów, zdecydowałem się na laptopa Asus x16, zamówiłem i zwróciłem 3 egzemplarze bo 1 był wygięty i uszkodzony, a w 2 kolejnych harczał lewy głośnik. Na szczęście zwrot był bezproblemowy, więc to na plus.

Zamówiłem macbooka w końcu, bo niby super jakość, a po kilku miesiącach mam jakąś małą dziurę w ekranie i niezmywalne odciski z klawiatury, też na ekranie. (podobno to standard
Teoretycznie wszyscy macie racje lecz pamietajmy ze jeżeli produkt działa i jest to to czego oczekujemy to rzadko piszemy pozytywne rzeczy bo uznajemy to za „normalne” plus nie chce nam się po prostu

Natomiast jeżeli coś nie działa/nie jest zgodne z oczekiwaniami zdecydowanie chętniej piszemy wtedy negatywnie, dlatego nie warto kierować się w 100% opiniami w internecie

Np na stronach typu Gowork możecie o każdej pracy przeczytać niemal same minusy bo zadowoleni
@Herato: masz rację, dlatego sam mam taktykę, że interesują mnie głównie negatywy. Produkt powinien mnie zachęcić samym swoim opisem do kupna, a oceny ostrzec.
@Iskaryota Trzeba wymyślić nowomowe. Trochę jak HRy w kontekście wystawiania referencji. Nie mogą napisać że kawał wuja z typa i do niczego się nie nadaje, bo jeszcze by pozew dostali w zamian. Zamiast tego piszą że przykłada uwagę do szczegółów i nie spóźnia się do pracy. :)
W sumie taki wykop to potencjał w temacie. Jeśli przyjmiemy że coś jest do luftu to można np. napisać: "Złoto nad zlotami: Bardzo trwałe opony,