Wpis z mikrobloga

ASUS:
Mimo że Pana(-) opinia nie spełniła wszystkich naszych wytycznych, nasz personel zapoznał się z nią i docenia Pana(-1) wklad. Dziękujemy za podzielenie się swoją opinią i mamy nadzieję, że następnym razem będziemy mogli ja opublikować!
Jeszcze raz dziękujemy, ASUS

#pcmasterrace #komputery #heheszki #obslugaklienta
BezDobry - ASUS:
Mimo że Pana(-) opinia nie spełniła wszystkich naszych wytycznych, n...

źródło: temp_file7092495395931173963

Pobierz
  • 83
ludzie wybierają produkty z nieprawdziwymi opiniami, bo są bardziej pozytywne niż te prawdziwe


@DontLookBackInAnger: Ludzie wybierają produkty polecane przez ludzi, "prawdziwe" opinie też ostatecznie piszą ludzie. Jeżeli nie masz możliwości dotarcia do prawdziwych opinii i czytasz tylko i wyłącznie pozytywne komentarze to możesz ulec zwyczajnej manipulacji. Nie każdy musi wiedzieć jak opinie są skutecznie filtrowane, byś nie dowiedział się o negatywnych cechach produktu. Odwracanie kota ogonem i zwalanie na nieświadomość konsumencką
@BezDobry: Dla mnie to jest #!$%@? i UOKiK powinien też się takimi sprawami zająć, nigdy nie wystawiam oceny ale kupiłem kiedyś mysz CORSAIR KATAR PRO WIRELESS w #mediaexpert

Sami mi truli dupę mailami, żeby wystawić ocenę.
To po kilku miesiącach użytkowania wystawiłem, nie było tam ani jednego przekleństwa czy iniektywy.
To mi napisali, że ocena nieprzeszła jakiejś tam procedury.

A było napisane coś w tym stylu:
Cena wyjściowa tej myszki, to