Wpis z mikrobloga

#tinder #problem

Cześć, czy wy też macie takie problemy z tinderem? Mianowicie kilka miesięcy temu zakładając nowe konto żadnym wyczynem nie było mieć 100 par do miesiąca czasu, po którymś założeniu konta na ten sam nr. ta liczba spadała drastycznie aż wkońcu do 1-2 like na tydzień. Dzisiaj zakładając nowe konto z darmowym 6-mc vipkiem 0 like przez ponad 2h (a zawsze jak głupie leciały) xD Spotkał ktoś się z was z takim problemem?
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bg_92: Jeśli masz jakieś tipy jak go ominąć prócz zmiany email, nr. tel używając tych samych zdjęć to chętnie zaczerpe dodatkowej wiedzy
  • Odpowiedz
@IAG14: Żaden ze mnie ekspert, porobiłem jedynie research po necie (głównie reddit, ale też i trochę tipów z wykopu :)) jeśli chcesz użyć tych samych zdjęć, a zmieniasz maila i numer telefonu, to dobrym pomysłem (nie gwarantuję, że zadziała) może być pokolorowanie jakiegoś małego piksela na zdjęciu i wyczyszczenie metadanych zdjęcia - to tak jakby będzie nowe zdjęcie ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i też dobrze
  • Odpowiedz
@davidero69: może tak być - jest taka teoria o kilkunastu/dziesięciu poziomach potencjalnego shadowbana - albo prościej, że shadowban nie jest zerojedynkowy. No niestety, algorytm jest bezwzględny, sam się też z nim siłuję, chciałbym znaleźć tam jakąś rozsądną laskę i usunąć to w pierony ( ͡° ͜ʖ ͡°) czego i Tobie życzę!
  • Odpowiedz
  • 0
@davidero69: potwierdzam, niby działa, ale nie tak samo jak za 1 założeniem konta. Zostaje chyba nowy tel, fotki, email i kolejny numer. Szkoda, że nie informują wprost o takich działaniach przy zakładaniu konta, tak to by człowiek je trzymał w uśpieniu a nie usuwał i wracał co jakiś czas ...
  • Odpowiedz