Wpis z mikrobloga

Dodałem
wpis, że ukraiński pan gąbka, zamiast skonfrontować się, z prawdą - powszechne uwielbienie do nazimu w ukraińskim wojsku, woli okłamywać wszystkich, włącznie z samym sobą, twierdząc, że to tylko ruska propaganda. Jaka była reakcja wykopów…? „Ej, przecież to zdjęcie to ruska propaganda” XDDD” … jeśli wykopów przerasta, nawet zrozumienie takiej prostej informacji…. To co dopiero z jakąś bardziej złożoną wypowiedzią…
Obecnie wydajemy już 2% PKB na naszego kochanego sojusznika. Ukraiński ambasador zamiast podać pełną kwotę, stwierdził że poda jedynie fragment z całej pomocy, jaką od nas otrzymują. No ale się dowiedziałem od wykopów, że to wcale nie jest manipulacja ani zaniżanie, tylko to ja manipuluje xd a tutaj
sympatyczna rozmowa Ukraińców na Twitterze, gdzie wyjaśniają, że to my mamy im dziękować, bo to oni zostawiają więcej kasy, niż my im dajemy….
Dodałem choćby jeszcze jeden z wielu artykułów, z początku wojny, że Ruskim za chwile skończy się amunicja (tak przynajmniej twierdził ukraiński wywiad, więc nie żadna propaganda) i tutaj też się dowiedziałem, że tak naprawdę chodziło o co innego…
I tak to się żyje na tym wykopie
#ukraina #4konserwy
Zapomniane_Haslo - Dodałem
wpis, że ukraiński pan gąbka, zamiast skonfrontować się, z...

źródło: 3CD5D8C5-FE46-4529-A080-212705363493

Pobierz
  • 32
@Zapomniane_Haslo: już nie mają rakiet, gospodarka padnie za 6 miesięcy, gdy rubel był silny to pisali, że to uj propaganda i to nie jest realna wycena, gdy teraz osłabł to już te same źródła są wiarygodne. Choroba Putina x999 times, całe bingo wersja wołyńska, nazizm I banderyzm na Ukrainie nie istnieje, a tak właściwie to już "W" Ukrainie, duch Kijowa, wyspa węży, czołgi rosyjskie w Warszawie, babcia stracajaca drony słoikami z
@memifazi: Czyli np co? Jakieś konkrety?
Które elementy kultury mają podobne?
Ukraina napadła jakieś państwo?
Chcesz też nam wmówić że np ze Lwowa czy IwanoFrankowska jest bliżej do kacapii niż np z Białegostoku?