Wpis z mikrobloga

@edenmar: idealne, wardega ma kompleksy ostatnio niesamowite odnosnie wlasnego wygladu, niestety nowy projekt i siedzenie z "przystojniejszymi" ladnie mu ryje banie, nawet jego ostatnie lajwy sa mega nudne #!$%@?, duzo narzekania. Inny czlowiek.
  • Odpowiedz
@karpiu1234: dziwisz sie? Robią imprezki, co chwile masa nowych lasek, które kleją się do wszystkich poza nim. Jeszcze z pół roku i projekt GOTS sie dla niego skończy. Zresztą potrzebowali kogoś kto im dobrze kanał na YouTube poprowadzi plus ogarnie troche organizacyjnie i tyle. Żadnej dużej przyszłości mu w tym projekcie nie wróżę. Natomiast randki z Wardęgą mogą okazać się jego kartą przetargową, bo czuć potencjał na dobry content.
  • Odpowiedz
@edenmar: @karpiu1234: @heniek3: @Jedz007: bo typ jest obleśny i mógłby się ogarnąć. Kurde ktoś ostatnio wrzucił linka na wykop to kliknąłem zobaczyć co to jest to goats. I patrze siedzi wardęga, ubrany w ciuchy jakby zdarł je z jakiejś starej feministki, na łbie jakieś krzywe kudły a broda jakby kto w gówno źdźbeł trawy nawsadzał. Każdy włos w inną stronę. No typ wyglądał jak brodaty menel co się
  • Odpowiedz
@edenmar: wardega ma taki styl teraz, wystarczy spojrzec na to jak wygladal przed tranfsormacja w wikinga, ogoli sie, ubiora go w piekne ciuszki i bedzie inaczej, no wzrostu nie przeskoczy:)
  • Odpowiedz