Wpis z mikrobloga

"Dlaczego nie chodzisz już do biedronki? Może i bywa brudno i jest bałagan ale przynajmniej niektóre rzeczy są tanie."

Miesiąc temu chciałem kupić żarcie dla kota, wchodzę do alejki i od razu wyczuwam słabą woń padliny. Sobota, godzina 13, pełno klientów. Szybko znalazłem "źródło". Zgłosiłem to pracownicy która rozpakowywała paletę z nabiałem, powiedziała że (uwaga) wie o tym ale nie ma teraz czasu się tym zająć, zaczęła się żalić że są tylko dwie na cały sklep i nie ma jak wszystkiego ogarnąć. Dlatego nie zgłosiłem tego nigdzie dalej, bo zapewne tylko one dostałyby jeszcze jakąś karę od pensji a nie osoba "wyżej" która doprowadziła do sytuacji, że w środku dnia w sobotę jest tylko dwóch pracowników na tak duży sklep. Po prostu po tej akcji przestałem chodzić do tych sklepów, nie będę opłacać tego syfu, wyzysku i januszerki.

#biedronka #syf ##!$%@? #januszex
guardofnothingness - "Dlaczego nie chodzisz już do biedronki? Może i bywa brudno i je...

źródło: 366034308_669725678423137_5847268117573963149_n

Pobierz
  • 34
@guardofnothingness: o #!$%@?, myślałem na początku że to kocie żarcie #!$%@?ło, dopiero jak powiększyłem zdjęcie to dostrzegłem zdechłą mysz xD niestety ale w biedrach jest chyba największy burdel, żaden sklep nie jest idealny, ale to co się dzieje w biedrze to jest next level syf i bałagan, żaden inny sklep aż tak źle nie wygląda. U nas zdechłej myszy jeszcze nie było, ale alejki pozastawiane paletami że dosłownie nie da się
@guardofnothingness: moim zdaniem to właśnie wina pracownika, pracownicy biedronki nie obraźcie się ale gdybyście mieli rozum i godność człowieka i nie #!$%@? w tym #!$%@?łku od kasy do kasy w dwóch obsługując cały duży sklep tylko pracowali w swoim tempie i robili swoisty strajk włoski ( z tym że zamiast #!$%@?ć jak chomik to normalnie pracować a nie normalnie pracować>powoli pracować) jednocześnie cały czas skarżąc się kierownictwu i klientom na sytuacje
@SzybkiBLN: wiesz co jest ciekawe. Od 2-3 lat biedra zmienia wizualizację, robi przebudowy, żeby jednak wycisnąć z tego ile się da. Generalnie ktoś kto projektuje sklepy i planuje przebudowy/remonty zna się na rzeczy i co z tego? I #!$%@?, może ładnie jest przez 2 dni, potem #!$%@? jest syf i burdel. Organizacja pracy w biedrze i ich kultura organizacyjna leży i kwiczy bo inaczej nie da się tego nazwać. Syf i