Wpis z mikrobloga

Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD
Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD

co raz słyszę, że czyjaś córka, siostra wróciła z pracy zza granicy z brzuchem sama bez ojca.

kumpla żona robi w mopsie to 3/4 "klientów" to samotne matki co się dały pozalewać jakimś patusom co tylko dali nasienie i się zwinęli, albo zwinęli ich do puchy.

portale randkowe zasrane młodymi kobietami z dziećmi.

czy wy p0lki robicie cokolwiek innego oprócz parzenia się i zaciążania z przypadkowymi typami? xD

jak w tym kraju ma być dobrze jak tu k.urwa nie zachodzi żadna selekcja partnerów tylko mnożenie się oparte na najniższych instynktach i wypluwanie kolejnych przygłupich na ten świat takich samych jak ich tatusiowie z IQ < 80.

ps. uprzedzając. nie jestem incelem. żyję w stałym związku, ale takie mam obserwacje od dłuższego czasu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #zwiazki #seks #ciaza #bekazpodludzi #polki #p0lka #p0lki
  • 63
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: Przecież dla kobiety mieć dziecko to lepiej niż żyć bezdzietnie. Dostanie taka 800 plus i inne zasiłki, oraz zapomogi. Alimenty na dziecko w 2018 to minimum 700 zł były (tzn. najczęściej zasądzane), a teraz pewnie tysiak to minimum przy nowych sprawach. Dodatkowo panna nie musi pracować, rodzina czyli tatuś córeczki pantoflarz dołoży do życia i utrzyma, a w dodatku i tak bardzo dużo orbiterów krąży wokół takiej, co z
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: kijowa obserwacja. Wcale tak nie było zawsze, że są ludzie (bo faceci też), co się puszczają na lewo i prawo, a są też tacy normalni. No chyba, że mówimy o czasach, gdzie dzieci wydawano za 40-latków, żeby powiększyć majątek. Tyle, że wtedy też taka dziewczynka kiedyś dorosła i zdradzała (tu to nawet kompletnie się nie dziwię).
  • Odpowiedz
  • 1
@PerfectEquilibrium

@kazieczkowy: z każdym kolejnym rokiem, z każdą kolejną poznana kobieta dochodzę do podobnych wniosków. Nie warto, nie warto #!$%@?а tracić ani minuty na 99% kobiet. Zostałem wychowany i starałem się żyć w wierze że można trafić i spotkać kogoś uczciwego, wiernego i okazujacego wsparcie. Tymczasem spotkałem się ze zdradami, kręceniem równoległe na boku będąc w związku tylko po to by błyskawicznie zmienić partnera, traktowaniem mężczyzn przedmiotowo, ogromem klamstw i kretactw. Nigdy nie chciałem i nie byłem uprzedzony, jestem parę lat po 3 związkach, ale teraz to już nie mam sił. Bardzo chciałbym, żeby to wszystko co tu napisaliśmy to był tylko wąski wycinek społeczeństwa i mówię to jako ktoś, kto był zawsze fair w stosunku do swoich kobiet.


już nawet pomijam ich dwulicowość, niewierność, obłudę i gościnność w kroku. mi bardziej chodzi o tą łatwość rozmnażania z przypadkowymi facetami. tak jakby w ogóle się k.vrwa nie zabezpieczały i waliły na lewo i prawo. tyle par stara się o dzieci, seksy z kalendarzykiem, jakieś leki poprawiające płodność i czasem latami nie mogą zajść. a tu pójdzie polka w tango na 2 tygodnie do Hiszpanii czy do Mielna i wraca z brzuchem :D
jakbym nie miał opisanych sytuacji w otoczeniu to bym
  • Odpowiedz
  • 3
@not_me

@kazieczkowy: kijowa obserwacja. Wcale tak nie było zawsze, że są ludzie (bo faceci też), co się puszczają na lewo i prawo, a są też tacy normalni. No chyba, że mówimy o czasach, gdzie dzieci wydawano za 40-latków, żeby powiększyć majątek. Tyle, że wtedy też taka dziewczynka kiedyś dorosła i zdradzała (tu to nawet kompletnie się nie dziwię).


temat nie jest o gościnności w kroku p0lek tylko o tym
  • Odpowiedz
jak w tym kraju ma być dobrze jak tu k.urwa nie zachodzi żadna selekcja partnerów tylko mnożenie się oparte na najniższych instynktach i wypluwanie kolejnych przygłupich na ten świat takich samych jak ich tatusiowie z IQ < 80.


@kazieczkowy: a wykopkowe przegrywy dalej nawet za rękę nie trzymały. Czy to sprawiedliwość?
  • Odpowiedz
Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD

Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD


@kazieczkowy: Lepiej napisz jaki był ciąg dalszy tych historii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Pamiętajcie inbe w ordo iuris? To świat prawników (nie patoli) a zachowanie jak w typowej patologii. Mam wrażenie, że nasze witaminki to hormonalna patola bez względu na status społeczny.


@exzozol: A witaminki. Czyli faceci z nimi nie uprawiają seksu i nie gwałcą logiki, ani poglądów, ok.
  • Odpowiedz
ps. uprzedzając. nie jestem incelem. żyję w stałym związku, ale takie mam obserwacje od dłuższego czasu.


@kazieczkowy: nawet gdybyś był to z prawdą trzeba się zgadzać niezależnie kto ją wypowiada.
  • Odpowiedz
@nowywinternetach: Jak kobieta nie zgodzi się na zbliżenie, to do niego nie dojdzie. W innym wypadku jest to gwałt. A z tego co pamiętam, to ta kobieta postanowiła być z kochankiem. Innymi słowy, nawet jeśli facet chce być z kobieta, a ta nie chce być z nim, to do niczego nie dojdzie. A skoro jest z kochankiem, to zaakceptowała niemoralną propozycje. Mogła powiedzieć nie, ale z jakichś względów tak nie
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: 9/10 poznanych lasek na Badoo/Fotka ma dzieci, zazwyczaj nawet dwoje i różnych ojców. Patologia na maxa.
Mogą zapomnieć o fajnym facecie na poziomie, bo taki nawet na taką nie spojrzy.
  • Odpowiedz
ak kobieta nie zgodzi się na zbliżenie, to do niego nie dojdzie.


@exzozol: Wiadomo, ona się godzi, a on jest bez winy. Dosłownie 2 letnie niedopowiedzialne dziecko. Ani nie inicjował, ani nie zachęcał, ani nie chciał. Ot, zgwałcony.

Mogła powiedzieć
  • Odpowiedz
  • 7
@Rinter

>Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD

>Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD


@kazieczkowy: Lepiej napisz jaki był ciąg dalszy tych historii (
  • Odpowiedz
kapitan państwo przecież będzie utrzymywał obce bachory


@lexico: Kapitań państwo będzie dawał ukradzioną kasę od obywateli na utrzymanie obcych bachorów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@nowywinternetach:

Ciekawe że macie przegrywy taką zdolność do usprawiedliwiania mężczyzn mimo że odpowiedzialność jest taka sama bo decyzje takie same. I ta strona decyduje się na seks i ta. No ale winne są tylko kobiety, wiadomo.

Tylko to kobiety powinny się bardziej zabezpieczać tym bardziej podczas przygodnego seksu z nieznajomym, bo zostaną samotnymi madkami, a dziecko będzie miało wpisane w rubryce ojciec nieznany. W dodatku kobieta ma ponad 10 sposobów
  • Odpowiedz
wieszasz psy na kobietach ale faceci też ruchają i też ani myślą o zabezpieczeniu. Oczywiście nie uważam że to spoko że laski dają nowo poznanemu facetowi na imprezie, zwłaszcza jak są w związku, co nie zmienia faktu że ruchają się dwie osoby i obie ponoszą tego konsekwencje. Ale jak wynika z Twojego postu Ci faceci się nie poczuwają do wzięcia odpowiedzialności za rodzinę. Często nawet normalni mężczyźni nie chcą wziąć odpowiedzialności, ale
  • Odpowiedz
Tylko to kobiety powinny się bardziej zabezpieczać tym bardziej podczas przygodnego seksu z nieznajomym


@Nowystaryziel: A faceci muszą się zabezpieczać by nie płacić alimentów. No ale ja wiem, łatwiej się wymigać bo prawo jest antyżeńskie, nie?

W dodatku kobieta ma ponad 10 sposobów
  • Odpowiedz