Wpis z mikrobloga

Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD
Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD

co raz słyszę, że czyjaś córka, siostra wróciła z pracy zza granicy z brzuchem sama bez ojca.

kumpla żona robi w mopsie to 3/4 "klientów" to samotne matki co się dały pozalewać jakimś patusom co tylko dali nasienie i się zwinęli, albo zwinęli ich do puchy.

portale randkowe zasrane młodymi kobietami z dziećmi.

czy wy p0lki robicie cokolwiek innego oprócz parzenia się i zaciążania z przypadkowymi typami? xD

jak w tym kraju ma być dobrze jak tu k.urwa nie zachodzi żadna selekcja partnerów tylko mnożenie się oparte na najniższych instynktach i wypluwanie kolejnych przygłupich na ten świat takich samych jak ich tatusiowie z IQ < 80.

ps. uprzedzając. nie jestem incelem. żyję w stałym związku, ale takie mam obserwacje od dłuższego czasu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #zwiazki #seks #ciaza #bekazpodludzi #polki #p0lka #p0lki
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie zachodzi żadna selekcja partnerów


@kazieczkowy: przecież zachodzi skrajna selekcja właśnie, wysoki wzrost, narcyzm i agresja musi być, raczej nie dają dupy hindusom 165 cm

ps. uprzedzając. nie jestem
  • Odpowiedz