Wpis z mikrobloga

Chłop zrobił sobie "przerwę" ze swoją laską. wrócili do siebie po kilku miesiącach i okazało się, że laska zaciążyła z innym xD
Inna parka znajoma. świętoje.bliwi, co tydzień w kościele, czystość do ślubu. laska poszła na panieński i dała się zalać nowo poznanemu typowi - zaciążyła xD

co raz słyszę, że czyjaś córka, siostra wróciła z pracy zza granicy z brzuchem sama bez ojca.

kumpla żona robi w mopsie to 3/4 "klientów" to samotne matki co się dały pozalewać jakimś patusom co tylko dali nasienie i się zwinęli, albo zwinęli ich do puchy.

portale randkowe zasrane młodymi kobietami z dziećmi.

czy wy p0lki robicie cokolwiek innego oprócz parzenia się i zaciążania z przypadkowymi typami? xD

jak w tym kraju ma być dobrze jak tu k.urwa nie zachodzi żadna selekcja partnerów tylko mnożenie się oparte na najniższych instynktach i wypluwanie kolejnych przygłupich na ten świat takich samych jak ich tatusiowie z IQ < 80.

ps. uprzedzając. nie jestem incelem. żyję w stałym związku, ale takie mam obserwacje od dłuższego czasu.

#logikarozowychpaskow #rozowepaski #blackpill #zwiazki #seks #ciaza #bekazpodludzi #polki #p0lka #p0lki
  • 63
  • Odpowiedz
czy wy p0lki robicie cokolwiek innego oprócz parzenia się i zaciążania z przypadkowymi typami?


@kazieczkowy: nie
kapitan państwo przecież będzie utrzymywał obce bachory
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: Pamiętajcie inbe w ordo iuris? To świat prawników (nie patoli) a zachowanie jak w typowej patologii. Mam wrażenie, że nasze witaminki to hormonalna patola bez względu na status społeczny.
  • Odpowiedz
  • 18
@exzozol kojarzę. ja bardziej miałem na myśli, że prawnicy z otoczenia mają dużo spraw w stylu walk o alimenty, o prawa do dziecka itd, a nie że prawnicy się parzą i zalewają na lewo i prawo. ot tylko małe sprostowanie, bo mogłem zostać tak zrozumiany.
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: Polska jest po prostu jedno pokolenie do tyłu do Zachodu. Jak ktoś dorastał 20 lat temu, a już zwłaszcza na wioskach gdzie "rozwódka" to była obelga czy ojciec gonił gościa z siekierą jak mu córkę zbrzuchacil i był szybko ślub to jest zdziwiony współczesnym światem. Nie dziwi to kogoś kto np mieszka na emigracji gdzie dzieci z "single parent household" to połowa a tylko dlatego połowa ze akurat często Polacy
  • Odpowiedz
@kazieczkowy: z każdym kolejnym rokiem, z każdą kolejną poznana kobieta dochodzę do podobnych wniosków. Nie warto, nie warto #!$%@?а tracić ani minuty na 99% kobiet. Zostałem wychowany i starałem się żyć w wierze że można trafić i spotkać kogoś uczciwego, wiernego i okazujacego wsparcie. Tymczasem spotkałem się ze zdradami, kręceniem równoległe na boku będąc w związku tylko po to by błyskawicznie zmienić partnera, traktowaniem mężczyzn przedmiotowo, ogromem klamstw i kretactw. Nigdy
  • Odpowiedz
  • 4
Ten kto w swoim życiu spotkał "imprezy panieńskie" na swojej drodze ten wie co laski potrafią #!$%@? w klubie.
Znam historię od kolegi który miał kolegę gdzie matki nowo poznanym facetom opowiadały o swoich pociechach które zostały z mężami w domu by za parę godzin przelizać się z nim w klubie czy #!$%@? innemu Pinokia w kiblu...
  • Odpowiedz