Wpis z mikrobloga

próba wyjścia z #przegryw zamierzam jeszcze w tym roku:
-zapisac się na prawo jazdy
-wywalic śmieci ojca zbieracza z pokoju z przenieść się tam z loggi
-kupić jakieś ubranie ze sklepu (całe życie ciucholand)
-wymienić sedes w domu z takiego z półką co gówno widać i sznurkiem do spłukiwania na normalny. Już obadalem fajnego Cersanit a
-kupić normalne łóżko (całe życie na polowym)
-isc pierwszy raz w życiu do fryzjera.
-wejsc do wody do pasa (nigdy nie byłem na plaży/basenie)
-kupić kasetony na odpadający sufit i założyć
-wymienić lodówkę mińsk na jakoś normalną używkę nircieknącą

Trzymajcie za mnie kciuki chuopy #wygryw !
  • 24
-zapisac się na prawo jazdy


@Bubsy3D: zdałem za szóstym i mam dwa pełnowymiarowe kursy za sobą a dzisiaj jeżdżę na codzień (20 minut łącznie w dwie strony) plus weekendy (godzina łącznie w dwie strony) więc mogę coś wiedzieć na ten temat, jak chcesz to mogę pisać protipy.

-kupić jakieś ubranie ze sklepu (całe życie ciucholand)


@Bubsy3D: nie ma po co. Najlepiej tylko przymierzaj a kupuj na Vinted, ludzie tam wystawiają
isc pierwszy raz w życiu do fryzjera.


@Bubsy3D: tu mnie masz. Jak Ty cale zycie beż wizyty u jednego fryzjera się uchowałeś, to jestes gigachad, że miałeś sensownie ostrzyżone włosy bez płacenia za te usługę (nawet u najtańszego mozliwego). Albo masz zajebiscie długie włosy xd
via Android
  • 1
@kurczak69okon

@Bubsy3D: i to są sensowne plany na przyszłość a nie znaleźć laskę i jakoś pójdzie


ja o beniz into vadżajna już dawno zapomniałem w przeciwieństwie do innych spierdoxow na tagu co potrafią nawet tu pisać że poznają loszke
via Android
  • 2
@Returned

>isc pierwszy raz w życiu do fryzjera.


@Bubsy3D: tu mnie masz. Jak Ty cale zycie beż wizyty u jednego fryzjera się uchowałeś, to jestes gigachad, że miałeś sensownie ostrzyżone włosy bez płacenia za te usługę (nawet u najtańszego mozliwego). Albo masz zajebiscie długie włosy xd


matka mnie zawsze na 12mm, a teraz już sam na zero, jak odrastają do 2cm zabieg powtarzam.
via Android
  • 0
@Notes

@Bubsy3D @PucamIzMercedesa w mieszkacie gdzieś za Uralem? Bo z całym szacunkiem ale to brzmi jak XX wiek gdzieś w głębokiej Rosji


blok ceglany z początków PRL. Zbudowany pierwotnie jak u kiepskich że wspólnym sreluchem na korytarzu. Potem kosztem pomieszczenia zrobiony sracz w środku. Tron to jakiś zdobyczny pewnie lata 50-60 z takiej porcelany w kolorze stolca.