Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Hej,
To będzie może dziwne pytanie i dziwny wpis, ale nie znalazłem na ten temat zbyt wiele informacji a może ktokolwiek jest zaznajomiony z tematem. Interesuje mnie tzw. chemiczna kastracja.
Wiem, że coś takiego mają pedofile często, natomiast zastanawiam się czy da się wykonać taki zabieg dobrowolnie, nawet za jakąś opłatą, jeśli nie w Polsce to za granicą.
Nie byłem i raczej nie będę, bo w sumie już nawet bym nie chciał być w związku a seks bez głębszej relacji nie jest dla mnie.
Ponadto mam bardzo małe przyrodzenie jak na polskie standardy. Nie jest to raczej mamsymalna wielkość, bo czuję, że wzwód nie jest pełny, być może jest to kwestia układu nerwowego albo innych zaburzeń, które pewnie by się dało leczyć. Ale szczerze mówiąc nie czuję ani chęci, ani potrzeby by starać się to naprawić. Chciałbym po prostu iść dalej swoim życiem, skupiając się na innych sferach.
Po co mi taki zabieg? Ponoć eliminuje popęd seksualny a ja od jakiegoś czasu już czuję, że masturbacja co kilka dni jest dla mnie stratą czasu. Jest to bardziej potrzeba organizmu, ja nawet nie czuję z tego jakiejkolwiek przyjemności. Pomyślałem więc, że fajnie byłoby się tej potrzeby pozbyć i nie musieć już o tym myśleć.
To tyle. Z góry serdecznie dziękuję za wszelkie przydatne informacje, jeśli ktoś takowe mi przekaże
#pytanie #niebieskiepaski #rozowepaski #seks #urologia #ginekologia #zdrowie #medycyna #lekarz #przegryw



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@mirko_anonim Zastanawiałem się ostatnio nad taką rzeczą. co by się stało gdyby powstał lek, który całkowicie wyłącza potrzeby seksualne? Coraz więcej mężczyzn, którzy rozumieją w jak złej sytuacji matrymonialnej są brało by ten lek, mogłoby to dojść nawet do kilkudziesięciu procent populacji. Ludzie ci zaczęli by żyć tylko dla siebie a na kobiety patrzyliby jak normalnego człowieka tylko bez #!$%@?. skończyłoby się usługiwanie, pomaganie, wyręczanie. Zaraz pojawiły by się głosy, że wiek