Wpis z mikrobloga

@Linnior88: jesteś żałosna. Myślałem, że chociaż w tym jednym będziesz miała honor, ale tylko udowodniłaś coś co pisałem wcześniej. Nie wprowadzasz absolutnie żadnej wartości (choć wymagasz tego od innych (jak typowy pasożyt), jesteś niestabilna emocjonalnie (i to co napisałaś o sobie w opisie to żadna satyra), nie osiągnęłaś nic i jesteś gruba (z własnej winy, choć miałaś na to wpływ, ale doprowadzilaś się sama do tego stanu i obwiniasz za
  • Odpowiedz
nie przyjmuje krytyki od niskich biedaków , jak cię będzie stać na mega droga restauracje i prezenty to wtedy otwieraj jape a jak cię nie stać to do mnie nie pisz żegnam.


@Linnior88: ale schizoposting ja #!$%@? xD piękne jak przez pierwsze kilka odpowiedzi próbowałaś chociaż udawać merytoryczną po czym odpaliłaś schizo mode
PS. masa ciała jest wyborem a wzrost nie, jeżeli już byśmy chcieli do czegoś porównać niski wzrost
  • Odpowiedz
@Belzdron: Raz wlazłem z nią w dyskusje i pobiegła się wyżalić na inny tag że ją stalkuje:) Tutaj robi z siebie gwiazdę i miss a na innym tagu żali się z swojego nędznego życia. Obraz nędzy i rozpaczy...
  • Odpowiedz