Wpis z mikrobloga

@Eteres: będę powtarzać takim tumokom do obrzygania że jeśli wjeżdżasz komuś na wygląd tusze to się narazasz że ktoś może obrazić ciebie
Nazywasz kogoś gruba stara to ona ma prawo powiedzieć że jesteś małym wypierdem mamuta z zakolami sorry taki mamy klimat
Nikt się nie da obrażac bezkarnie jakimś bezmozgom
  • Odpowiedz
@Linnior88: żółć się przez ciebie wylewa – nie pomoże ci to w wygraniu dyskusji w której nie masz, ani grama racji i dobrze o tym wiesz (jak i każdy kto widział twoje wypowiedzi). Ja nie jestem kurduplem i nie mam takiego kompleksu, ale ty jesteś grubą leniwą lochą, która zjada więcej, niż organizm jest w stanie przetrawić i siedzi w bezruchu. Żałosne.
  • Odpowiedz
@Linnior88: wyzywaj sobie mnie od kurduplów, mnie to nie rusza, bo znam prawdę na swój temat… i twój ( ͡º ͜ʖ͡º). Sapaj dalej świnko. Kiwii kwii xD

Pewnie jeszcze nos jak pindol szatana i zakola heheheb

Nosek mam zgrabny i brak zakoli pomimo 29 roku życia xD wygryw here. Twoje ataki tylko mnie podbudowują. Hahahah. Mogę ci nawet wysłać zdjęcie, jeśli ty wyślesz mi swojej
  • Odpowiedz
@Linnior88: xD gdybys była w stanie schudnąć to byś to zrobiła, a prawda będzie taka, że zaraz zaczniesz się obżerać przed netflxem. Ja nie muszę rosnąć ^^. Boli co, świnko? Kwii kwiiii.

będę laska

W świecie marzeń. A w rzeczywistości ukryjesz się bardziej, albo skóra zacznie ci zwisać.
  • Odpowiedz
@Belzdron: nie przyjmuje krytyki od niskich biedaków , jak cię będzie stać na mega droga restauracje i prezenty to wtedy otwieraj jape a jak cię nie stać to do mnie nie pisz żegnam.
  • Odpowiedz
nie przyjmuje krytyki od niskich biedaków , jak cię będzie stać na mega droga restauracje i prezenty to wtedy otwieraj jape a jak cię nie stać to do mnie nie pisz żegnam.

@Linnior88: żeby tak gadać to wypadałoby mieć dowód, nie sądzisz? Tak jedynie sama się okłamujesz świnko.
Dzięki ci za tą wspaniałą dyskusje, dawno się tak nie uśmiałem. Mało ktoś się tak podkopuje jak ty.
  • Odpowiedz
nie rozmawiam z przegrywami którzy zarabiają poniżej 10-15 k miesięcznie wynocha nie psuj powietrza koło mnie

@Linnior88: xD ile ty zarabiasz? Bo to przykre, że nawet na siłownie cię nie stać. Jednak, że wciąż kontynuujesz rozmowę, tylko poświadcza, że sama sobie nie wierzysz. Poza tym jak na tłustą lochę to wymagająca jesteś, choć w skali atrakcyjności szorujesz po dnie.
  • Odpowiedz
@Belzdron: nie skończyły mi się resztki kapiszonów tylko wolę rozmawiać z inteligentni mężczyznami którzy coś osiągnęli dużo zarabiaja i coś sobą reprezentują , tacy jak ty mi tylko marnują czas i nudzą spiertalaj
  • Odpowiedz