Wpis z mikrobloga

#!$%@? skąd się bierze to przekonanie, że po wyjeździe na studia będzie się miało od #!$%@? lasek/lepszą laskę/ruchanie peklowanie przepychanie komina #seks co kwadrans? xD wtf

79 ludzi zaplusowało komentarz na screenie, czyli to całkiem popularna opinia, z kolei dla mnie totalna odklejka.

Ja studia niedawno skończyłem (uniwersytet państwowy, filologia obca, przewaga samic) i tam praktycznie każdy 19-latek walił konia bo po rówieśniczki to podjeżdżał po zajęciach AMG z bolcem z #tinder w środku za przyciemnianymi szybami. xD

Pewnie niejeden taki Elliot Rodger się czai na którymś polskim uniwerku, jakby w takim środowisku zrobić teraz sondę dot. incelizmu to wyniki by były absolutnie #!$%@?. xD

Co może zaoferować taki 19-latek z #!$%@? kobiecie? Zagrzybiały pokój w mieszkaniu z 5 ukraińcami czy 1000 zł miesięcznego budżetu na wegetację i słoiki od starych? xD

Nie róbcie sobie #!$%@? jaj, nawet przeciętny Mateosz korpo-NPC typu IT Support z własnym mieszkaniem, autem i przyzwoitym sianem to jest w #!$%@? lepsza opcja dla studentki bo mogą chociaż razem wyjść do knajpy się polansować w relacji na socjalach.

#blackpill #studia #studbaza #rozwojosobistyznormikami #zwiazki
JanRouterTrzeci - #!$%@? skąd się bierze to przekonanie, że po wyjeździe na studia bę...

źródło: temp_file7893585593009536050

Pobierz
  • 55
@pamareum: a jak jesteś u kogoś na imprezie w akademiku to nawet jak masz chętną pannę to kończy się tak, że leżycie na łóżku, nad głową gadają wam jakieś 3 inne osoby, na drugim łóżku obok leży jakaś druga para w trójkę ze zgonującym typem, a do was próbują położyć się dodatkowe osoby, bo jest mało miejsca do spania, a jeszcze 2 dodatkowe osoby się z wami zmieszczą. Tak wyglada ruchanie
raczej nie, a w związku czy nawet małżeństwie masz 100% pewność? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@pamareum: Trochę z przekory o to pytałem. Nie stać mnie. Z dwóch rzeczy, wolę ten leasing.
Na moim kierunku (dość trudnym, trzeba było sporo zakuwać, choć hajs teraz generalnie jest, jak ktoś nie pokpił sprawy - przynajmniej w moim przypadku) mieliśmy mniej więcej po równo lasek i chłopów


@bg_92:

prawo? finanse? medycyna?
@Bananek2:

mówisz jak było jeszcze 10-15 lat temu i pewnie nadal jest jesli idzie o akademiki. Do segzów najlepiej miec jedynkę w aka (w moich czasach malo i trudno, były jakieś punkty - dostawali niepełnosprawni i jacyś "aktywiści" z samorządu, rady mieszkańców xd), kawalerka albo pokój w mieszkaniu. U rodziców krindż jak #!$%@? to samo na stancji u jakiejś starej baby.
Co do akademika to fajnie miec współlokatora, który co weekend
widać, że studia i relacje międzypłciowe to widziałeś w 2010 jak nie wcześniej xd


@JanRouterTrzeci: ja widziałem w 2010 i wcale nie było dużo lepiej XD realnie z tego życia studenckiego to korzystała garstka oskarków, cała reszta tylko piła tanie piwo do gierek i filmów, ale fakt faktem dzięki temu, że nie było jeszcze tak rozwiniętych społecznościówek i tindera to nawet low tier normiki znajdowali na 4-5 roku laski, które już