Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #bmw #e46
siema mirasy, od jakiegos czasu dlubie przy moim gruzie, wszystko dzialalo jak należy ale mialem auto firmowe i zapomnialem o babci i pol roku temu odpalila, przejechala z 40km i zdechła, pozniej postala i znow odpalila na jakies 10km zrobilem rundke w garażu jeszcze stala i sobie na wolnych chodzila a pozniej znow problem z odpaleniem. Mam kabel i kompa ale nie bardzo wiem jak sie kierowac odczytami, wrzucam filmik jak to wygląda. Jak ktos ze mna to ogarnie to na pewno się odwdzięczę.
Grz3sztoff - #Motoryzacja #bmw #e46 
siema mirasy, od jakiegos czasu dlubie przy moim...
  • 28
@Grz3sztoff: Musiałbym zobaczyć jak wyglądają logi w momencie nieprawidłowej pracy silnika, same zdjęcia przy wyłączonym silniku nic nie mówią. Logi najłatwiej nagrać programem romraider logger.
@lgbtagdrtv
a jeszcze jedno, wiem ze akumulator mam słaby, pojade w poniedziałek kupić nowy, co prawda przekładałem dobry z busa dużo większy i nic nie dało ale zapytam czy to może mieć jakiś wpływ
@Grz3sztoff ciśnienie paliwa może? albo umierająca przepływka? jeśli chcesz to możesz odpiąć przepływkę (tylko wtyczkę) i czujnik położenia wału i wóz powinien chcieć odpalić ze stałej mapy.