Wpis z mikrobloga

#motoryzacja #bmw #e46
siema mirasy, od jakiegos czasu dlubie przy moim gruzie, wszystko dzialalo jak należy ale mialem auto firmowe i zapomnialem o babci i pol roku temu odpalila, przejechala z 40km i zdechła, pozniej postala i znow odpalila na jakies 10km zrobilem rundke w garażu jeszcze stala i sobie na wolnych chodzila a pozniej znow problem z odpaleniem. Mam kabel i kompa ale nie bardzo wiem jak sie kierowac odczytami, wrzucam filmik jak to wygląda. Jak ktos ze mna to ogarnie to na pewno się odwdzięczę.
Grz3sztoff - #Motoryzacja #bmw #e46 
siema mirasy, od jakiegos czasu dlubie przy moim...
  • 28
@Grz3sztoff: Nie wiem co ma do tego dźwięku przebicie. To buczenie to może być przepustnica, disa, zawór wolnych obrotów i milion innych zaworków, które są w samochodzie. Zakładam, że dźwięk dochodzi z przepustnicy, co jest normalne.
@Grz3sztoff: Z błędów za bardzo nic nie wynika. Disa nie powinna mieć znaczącego wpływu na gaśnięcie silnika. Rozumiem, że gaśnie tylko wtedy, kiedy nie dodajesz gazu? Trzeba sprawdzić szczelność układu dolotowego, odczyty z maf, sond lambda, korekty wtryskiwaczy, sprawdzić zaworek sterujący wolnymi obrotami, ciśnienie paliwa w listwie wtryskiwaczy. Jeśli to buczenie występuje przy wyłączonym zapłonie to też jest niepokojąca rzecz.
@lgbtagdrtv
moge jeszcze pod impe podłączyć, jest tak ze jak postoi to odpali na chwile jak dodaje gazu to jak zdąży sie rozgrzać to później trzyma obroty, przynajmniej trzymal, bo teraz sie wkreci i gaśnie. Zauważyłem ze jak przekrece kluczyk kilka razy i pompa da wiecej paliwa to łapie na dłuższą chwile, tak jak by nie dostawal wiecej paliwa.
Wymienilem dolot, gumy i przepływke, filtr paliwa, i pompe. Zaraz wrzuce foty z