Wpis z mikrobloga

#tinder #zwiazki #logikarozowychpaskow #gorzkiezale #samotnosc

Wszyscy mówią ,że kobiety poznaje sie w gornie znajomych

Dziwnym trafem ja mam samych meskich znajomych ,wiekszość bez kobiet.
Ci , którzy mają kobiety nie mają tabunu koleżanek do zapoznania.
Nie znam też nikogo ,kto by poznał kobiete przez znajomych.

Ja już nie wiem gdzie szukać ,jeszcze gdybym miał gdzie. Miasto 60 k i oprócz małolat to dorosłych wolnych kobiet w moim wieku ,nie widze (,)

Ja 23 lata ehh takie ,życie ()
  • 23
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: @SADhonda dobrze rzecze. Co prawda miłość mojego życia poznałem przez internet, ale miałeś wtedy 8 lat i bez wątpienia wyglądało to inaczej niż dzis. Resztę partnerek poznawałem przez przypadek albo właśnie przez znajomych. Po pierwszych zaiskrzeniu zawsze wprost mówiłem, że laska mi się podoba i chce poznać ją lepiej i jeśli była chętna to stosowałem prosty myk na przełamanie lodów: mówiłem, że powinniśmy się pocałować żeby zobaczyć czy coś między
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R Masz 23lata. Weź nie panikuj. Po drugie nie każda panna będzie Twoja przyszła żona. Ja mam staż w sumie 6-7 lat związków. I co? 25 lat i jestem teraz sam. Ile to nerwów było, bólu. Na sile tego nie szukaj. To MOZE Cię podbudować, ale na pewno Cię będzie niszczyć jak się rozstaniesz.
@SADhonda: Fakt aczkolwiek zauważyłem taką analogie ,jeśli ktoś ma szczeście/powodzenie u kobiet to zawsze działa to od czasów nastoletnich. I nie przesadzaj ,że 23 lata to jakiś strasznie młody wiek na pierwsze poważne związki ,tu nie chodzi o to że kobieta ma być moją żoną do deski grobowej. Związków i życia z kobietą trzeba sie nauczyć ,zdobywać doświadczenie.Zadna kobieta nie zechce 30 letniego prawika.
@SADhonda: Z tym zebraniem kolegów to mnie rozbawiłeś :D. Facet ,który ma dupe zachowuje sie jak narkoman nie ma świata poza ...
Zeby ich wyciognąć do klubu to bym musiał chyba jakies cuda robic.Jak oni czasu nie mają na normalne spotkania i trzeba planowac kilka tygodni wcześniej XD
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R: jeśli faktycznie chcesz kogoś poznać musisz szukać sytuacji. Tylko bez energii despero. Jeśli nie masz opcji w pracy, gdzie nawiązuje się najwięcej romansów to jeździj na festiwale, imprezy, wyjazdy, byle tam gdzie są ludzie, ale raczej z kimś niż sam. Szczęściu trzeba trochę pomóc. Zaufaj wujkowi.
@I_N_K_W_I_Z_Y_T_O_R No zgodzę się. Jednak, no mamy takie czasy chore, ze ciężko znaleść ogarnięta babę. Większość jest #!$%@?. Mi się odechciało już tej zabawy. XD jak tak bardzo Ci zależy to szukaj w strefie Twoich zainteresowań i tyle.