Wpis z mikrobloga

#oskarkif1 #f1 Czasami jestem pytany (jedna osoba zapytała), czy ja trochę aby nie przesadzam z tymi oskarkami. Odpowiedź jest prosta
-NIE

Oskarki to plaga f1, póki nie wróci Robert Kubica i Jim Clark to w tym sporcie nie ma czego szukać, no chyba ze Alonso dostanie bolid równy temu Maksa Verstappena albo Flavio Briatore dojdzie do władzy. Natomiast są wyjątki od reguły, wyjątkiem jest Oskar Piastri, myślę ze powstanie kiedyś artykuł ,,Is Oskar Piastri neXT Robert #!$%@??", natomiast jeszcze chyba na to zbyt wcześnie. Drugi wyjątek od reguły, tym razem negatywny to ten stary alkus Kiymi Rakonen, mało osób wie ale w połowie 2020 sezonu, bolid C39 był całkowicie rozwijany pod Roberta, a alkus miał się leczyć z uzależnień za oceanem. Natomiast prawdopodobnie do tego nie doszło bo jego atencyjny Mew czy tam Mewtwo, wolał pokazywać padok na instagramie niż jeść hamburgery u boku męża w Nascarze. Źródła podają ze Kubika mógłby zdobyć tym bolidem nie jedno podium, ale dwa, trzy a może i wygrać wyścig. Niestety wszyscy wiemy jak to się skończyło, jedyny popis podczas P1 podczas wybitnych mistrzostw testów przedsezonowych... Szkoda bo do dziś nikt nie zdaje sobie sprawy jaką kosmicznie szybką maszyną był bolid C39 Alfa Romeo rozwiązany przecież przy użyciu wskazówek technicznych Roberta.

#powrutcontent
Pobierz Gentleman_Adrian - #oskarkif1  #f1 Czasami jestem pytany (jedna osoba zapytała), czy ...
źródło: Testy_opon_Pirelli_01
  • 5
o czemu rok później na Zandvoort i Monzie zezłomował go ogurazzi?


@Polonez_fan: Co za bzdura, Zandvoort jak niżej - jak na pierwszy wyścig od dawna to mega robota. Monza to nieudany weekend, ale... nie jest tajemnicą ze Gio pojechał dobre kwalifikacje dzięki ustawieniom Roberta, druga sprawa ze Roba po brawurowym wyprzedzeniu Micka i nabiciu Yukiego odrobił pozycje na tyle ze potem z własnej woli oddał ją przepuszczając GIO którego auto dobrze
Pobierz GentlemanAdrian - >o czemu rok później na Zandvoort i Monzie zezłomował go ogurazzi?
...
źródło: kubkub